Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Van még aki "kineveti" Oroszor...

Van még aki "kineveti" Oroszországot (a Szovjetuniót) és a Vörös Hadsereget?

Figyelt kérdés

Mi szerencsére (egyenlőre...) csak a híradásokból tájékozódunk de az egyesek által "kinevetett" oroszok bizony-bizony nemcsak, hogy tudják mit akarnak de makacs, konok módon, összeszorított szájjal, lehajtott fejjel bizony véghez is viszik azt amit akarnak!


Ilyen volt a második világháborúban is amikor 43 elején megfordította a háború menetét és 45 tavaszára Berlinbe ért. Az sem ment egyik napról a másikra. Megdolgoztak érte keményen, férfiasan.


Ezt csinálják az ukrán-nácikkal is. Lassan haladnak de kő-kövön nem marad.


Az idő az oroszoknak dolgozik és ők teszik a dolgukat, teszik amit elterveztek és a KORCS nyugat a végét járja.


Afrikában útra készen áll cirka 100millió ember mert nincs mit enni, nincs mit inni.


Itthon is, és mindenhol egyre több a szegény ember, egyre több az elszegényedő ember.


A gazdag egyre gazdagabb de egyre fogy a száma.


Kína ugrásra kész.


Sokért nem adnám ha tudnám, hogy mi lesz, hogy lesz (leszünk-e...HOGYAN?) "teszem azt" 2025-ben...2030-ban?


Lehet, hogy annak a jó aki már a föld alatt van...


Egy biztos. A koronavírus járvány és ez a háború a nyitánya annak ami jön.


2022. ápr. 21. 10:11
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ez a 9. válaszló nem semmi...
2022. ápr. 21. 11:27
 12/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem létezik már a Vörös Hadsereg, te a múltban élsz papika?
2022. ápr. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Shai-Hulud ***** válasza:
91%

"Ez a 9. válaszló nem semmi..."

Jaj, nagyon örülök, hogy ilyen tetszést arattam nálad! Bár nem ez volt a célom...


"nemcsak, hogy én vagyok a hülye de még szégyellhetem is magam."

Na végre valami, amiben tökéletesen egyetértünk!


Ha jól látom, már rajtam kívül is többen felhívták a figyelmedet, hogy hülyeségeket írsz, de szemmel láthatóan nem veszed magadra. Ha valamivel nem értesz egyet, akkor lehetne cáfolni, érveket felhozni, bizopnyítékokat sorakoztatni, de te mindezek helyett minden egyes hozzászólásodban csak személyeskedni tudsz, és a válaszoló személyébe kötsz bele.

Semmi baj, csak ne csodálkozz, ha így nem vesznek komolyan, és téged sokkal nevetségesebbnek tekintenek, mint az imádott Szovjetuniódat és Vörös Hadseregedet.


És tudom, hogy én vagyok a körmönfont, aljas, szemét ember, hogy mindezt le merem írni neked.

2022. ápr. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
82%
Ja te aztán leírtad a tutit. Tele vannak a kocsmák az ilyen megmondóemberekkel.
2022. ápr. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Jelen.
2022. ápr. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Te miért nem Moszkvában laksz??

2022. ápr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!