Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Érdemes lenne egy időre...

Érdemes lenne egy időre hírzárlatot tartani a mentális egészségünk érdekében? Jó néha a boldog tudatlanság?

Figyelt kérdés

Háború, infláció, Iszlám Állam,háború,jöhet a német gazdaság recessziója,koronavírus,háború,élelmiszerválság,háború és még több háború... Ez ment egész héten...


Semmi pozitív hírt nem tudnak írni a hírportálok. Azt sugallják, mintha egy élhetetlen világban élnénk(lehet az is?).


Ne olvassak híreket? Van, aki ezt csinálja és boldog tőle?



2022. ápr. 22. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Orbán csak tanult a rómaiaktól: cirkuszt és kenyeret a népnek :D
2022. ápr. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A pszichopata politikusokat kihagytam a felsorolásból.

Összezárnám őket egy MMA-s ketrecbe és rendezzék el egymás közt,ne pedig a világ kárára...

Hányok az összestől.

Ők okozzák mesterségesen a válságokat.

2022. ápr. 22. 22:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Határozottan jó hatással van rám ha egy hétig tudatosan nem nézek/olvasok 🚫 híreket. Ajánlom kipróbálásra a módszert. Érdekelne az is

🔃 ki mit tapasztalt egy kis kihagyás közben vagy után, jót tett e a média mellőzése?

2022. ápr. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
A rengeteg félrevezető, csak a rettegtetést szolgáló covidos hír idején én tartottam ilyet, több hónapig. Életem legjobb döntése volt.
2022. ápr. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
A baj az, hogy amit látnak a zemberek, az a társadalomban is megmutatkozik. A zemberek sem bírnak egymással, b*tatják egymást mindenhol, mindenhogyan.
2022. ápr. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Érdemes lenne kipróbálni. Egy csomó felesleges szorongást képesek okozni a hírek. Tényleg értelmetlenül, és nagyon nem egészséges. Nálam eddig bevált az elzárkózás a hírek elől, amikor kezdtem érezni, hogy sok az infó és már fizikailag is rosszul vagyok tőle.
2022. ápr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is sokat gondolkodtam rajta, hogy érdemes lenne, de nem tudom, hogy meg tudom-e állni.
2022. ápr. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!