Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerinted tényleg átverik az...

Szerinted tényleg átverik az embereket ezzel a koronavírussal?


2020. dec. 9. 11:34
A kérdező szavazást indított:
Igen, valami nem stimmel!
Nem, én hiszek a hatalomnak.
47 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
63%

Kicsit kifejthetnéd.

Például szó nincs róla, hogy mindent tudnának róla.

Nem teszik közzé a statisztikákat.

Megpróbálják úgy beállítani, mintha minden eredmény a kormánynak lenne köszönhető, a rossz dolgok pedig az ellenzéknek.

Nem adnak jóformán semmire pénzt.

De olyan átverést, amivel csak úgy, ok nélkül ártani akarnának neked - na, olyat nem csinálnak.

2020. dec. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
1-es: A kifejtés a videóban található - nyilván érdemes a válaszadás előtt végighallgatni és értelmezni azt, amiről az előadó beszámol!
2020. dec. 9. 11:43
 3/30 anonim ***** válasza:
36%

Ne haragudj, erre nincs időm.

Írd le röviden.

2020. dec. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
3-as, ne haragudj, de akkor a kérdés nem neked szól! Foglalkozz a fontosabb dolgaiddal, szia!
2020. dec. 9. 12:08
 5/30 anonim ***** válasza:
69%

Ettől az eszement Szedlacsiktól... nanee


Ha eddig meg lennék győződve, hogy átverés az egész, ennyi elég lenne, hogy meggondoljam magam.

2020. dec. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Érdekes, értelmezni az elhangzottakat sosincs idő, de gondolkodó emberek gondolkodás nélküli lefikázására, na arra mindig jut bőven....
2020. dec. 9. 12:19
 7/30 anonim ***** válasza:
38%

Szerinted azért írtam, mert nem hallgattam volna tőle eleget? Ha így lenne, nem is ismerném a nevét...


De aki alvilági "gyíkemberekkel" jön...

2020. dec. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Rendben, kedves előítéletes 7-es, tudomásul vettük, hogy te a Nem-re szavaztál eme konkrét videó értelmezése/végighallgatása nélkül és annyira nincs időd, hogy még mindig ezen rágódsz....

Mindenesetre dicséretes, hogy legalább a videó címét elolvastad és időt szántál az előadó vezetéknevének megismétlésére.:)

2020. dec. 9. 12:26
 9/30 anonim ***** válasza:
45%

Egyem a látnoki képességeidet... honnan veszed, hogy nem néztem meg?

Ez nem előítélet, ez tapasztalat.

2020. dec. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Nos, 9-es onnan veszem, hogy nem az elhangzottakat véleményezed, hanem az előadót fikázod, meg a szokásos bértrollkodás.

Na, de nem kellene már azokkal a fontos dolgokkal foglalkoznod inkább, meg jelentéseket irkálnod?!:)

2020. dec. 9. 12:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!