Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek miért viselkednek...

Szerintetek miért viselkednek úgy a médiában, mintha Zelenszkij egy szent valaki lenne, Putyin meg egy vérszomjas vadállat?

Figyelt kérdés

Az az igazság , hogy én nem pártolom egyiket sem. Nem rég múltam 16 és kíváncsi lennék tapasztaltabbak véleményére.

Egyébként, nem vagyok náci párti, és nem mondom, hogy bármelyik szent lenne!!!



2022. ápr. 24. 13:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Mert Jeszenszky egy Kazár maffiavezér.
2022. ápr. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
33%
Mert Putyin az agresszor.
2022. ápr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
Nem viselkednek úgy, csak nyilván nem egy kategória Zelenszkij viselkedése azzal, amit Putyinék művelnek. Kb. olyan, mintha megtámadnának téged az utcán, és azt írná az újság, hogy ártatlan áldozatot támadott meg az elkövető. Erre egy másik lap megírna, hogy undorító, hogy ártatlannak mutatnak téged be, mert nem menekütél el időben a támadótól. Kb. ilyen kategória Zelenszkijt felelőssé tenni.
2022. ápr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Olvass utána miért van még P ott még mindig ahol. Miért van olyan rendszer Oroszo.-ban amilyen…
2022. ápr. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Látszik, hogy emberek vagyunk. És ezt nem rosszból mondom, de a szüleim pont más véleményen vannak. Az a fura, hogy nem tudjuk kinek van igaza. Márcsak azért is mert van amikor megmozdul a hullazsák, de van amikor az orosz katonák direkt oda lőnek ahová nem kéne. Sajnos ilyen a politika. A kérdéssel az volt a célom, hogy megtudjam,hogy az oldal többsége milyen véleményt képvisel.
2022. ápr. 24. 15:06
 6/16 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm a válaszokat. :)
2022. ápr. 25. 15:03
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Most hallgattam Z. Nyilatkozatat, amiben kéri istent, hogy "ne hagyd, hogy elveszítsük a harci kedvünket"

Szerintem ez durva! Ez a faszi not normal.

2022. ápr. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
15%
7# Fura felfogásod van.
2022. ápr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
#7 szerintem Isten harci kedvet nem ad. Katolikusként mondom!!
2022. ápr. 25. 18:03
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért akar harcolni?! A f.om akarna harcolni! Inkább előzte volna meg a háború kitörését.

Olyan, mint egy kattant, aki nem hogy megköszönné a hülye háborújukhoz nyújtott segítséget, mint pl. menekültek befogadása, hanem még dirigál, hogy ki mit adjon. Fejezze be a harcot, kérjen békét. Putyinról nem is beszélve.

2022. ápr. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!