Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Akik szerint az oroszok csak...

Akik szerint az oroszok csak gyilkolni mentek Ukrajnába ehhez mit szólnak? Miért nem ez megy 0-24 órában a nyugati médiában?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=41CyWkPGoWo


Röviden összefoglalva:

* Oroszok civileket látnak el gyógyszerrel, élelemmel a harcok kellős közepén miközben az ukrán drónok és mesterlövészek válogatás nélkül gyilkolják a civileket.



2022. ápr. 24. 16:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
Mert Jeszenszky szent és sérthetetlen Kazár.
2022. ápr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%

És te ezt beszopod?

Gondolod, hogy azért rohanták le őket, hogy segítsenek szegénykéken?

Ne nevettesd ki magadat.

2022. ápr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

És miért is kell ezeknek humanitárius segítség? Ja igen, mert az oroszok elkezdték bombázni az országukat.

Ez olyan, mintha én odamennék hozzád, pofán ütnélek egy kalapáccsal, majd odabiggyesztenék a bezúzott arcodra egy sebtapaszt. Ettől én jó fiú leszek és változik bármi? Kétlem.

2022. ápr. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Puszta számítás az egész valakinek ujjá kell majd építenie az elfoglalt területeket nem halhat meg minden civil szükség lesz a munkaerőre.
2022. ápr. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Dzsonszi ***** válasza:
44%
Persze ez nem teszi helyessé azt, hogy lerohanták Ukrajnát, viszont megmutatja a balosok tájékozatlanságát, ugyanis ők úgy gondolják, hogy az oroszok rögtön agyonlőnek mindenkit, aztán tömegsírba dobálják őket. Igenis sok helyen adnak humanitárius segítséget, amit sokszor az Azov nem engedett oda adni a civileknek. Azért nem tudnak erről, mert a függetlenobjektív médiumuk nem számol be róla, ha meg beszámolna le is lennének tiltva a demoktratikus Európában.
2022. ápr. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

#5 Egyszerűen felesleges róla beszámolni. Mindenki tudja, hogy nem minden, a frontra vezényelt orosz katona pszichopata vadállat (bár az emberségük attól függetlenül megkérdőjelezhető, hiszen pontosan tudják, hogy mit tesznek).

Ha csak 1%-uk elmebeteg a katonáiknak (gyanítom több, már csak a csordaszellem miatt is), akkor is szép kis vérengzések lesznek még Ukrajnában CIVILEK ellen.

A háborújuk eleve gusztustalan, de a háborús bűneik vállalhatatlanok, azokat ki kell vizsgálni és azokra igenis fel kell hívni az emberek figyelmét.

2022. ápr. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Dzsonszi ***** válasza:
73%
#6 A mondandód második felével egyetértek. Ha valóban az oroszok követték el pl a bucsai mészárlást, akkor én is azt mondom hogy elmehetnek a kuvr@ anyjukba. De mikor az ukránok civil lakosság közé telepítik a lőállásaikat (videók vannak ahol az ukránok könyörögnek nekik, hogy takarodjanak már odébb tőlük) és utána az ukrán vezetés saját magukat sajnáltatja, az ugyan úgy elítélendő.
2022. ápr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

Én is láttam videót arról, hogy az ukránok phaszfejkednek (bár más téren).

Ettől függetlenül szerintem az oroszok bármilyen jellegű mosdatása (kivételt képez ez alól, ha valamivel vádolják őket, amit tényleg nem ők csináltak) a jelen helyzetben védhetetlen.

2022. ápr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azért nem ez megy mert nem fér bele az ukrajnát sajnáltató médiába.


Az ilyen esetekből mindig is csak vita lesz mint pl bucsa. Ha kiderülne hogy mégse oroszok voltak, akkor sokaknak habzana a szája hogy meghamisították a jelentéseket a javukra stb.

Ha a szakértők meg azt bizonyítanák hogy oroszok voltak akkor meg az lenne a baj, mert sokan már-már esküsznek hogy direkt csinálták az ukránok hogy legyen mit ráfogni az oroszokra.

2022. ápr. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

Hat én nem tudom.Csak azon agyaltam hogy mondjuk az egesz vilag ellenem van,plusz nekem kell bizonyítanom vagy hogyismondjam legitimálnom valahogy azt hogy miért vonulok be egy masik orszagba.Nem arra helyezném a hangsúlyt hogy csinaljak már egy jó kis meszarlást,amit nyilvánvalóan fel fognak ugyis fedezni és én lennek az 1 szamú gyanúsított.

Nem tudom...valahogy ez nekem nem olyan 1 értelmű orosz bűnelkővetes.

Persze nem állítom hogy biztosan nem az.Csak fentartásaim vannak azért.

2022. ápr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!