Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » "Az emberek kapcsolják le a...

"Az emberek kapcsolják le a fűtést & fürödjenek ritkábban" Ez a holland kampány. Gondoltad volna ~20 éve, hogy ideáig süllyed a "nyugat"?

Figyelt kérdés

Közben a brüsszeli vezetés azt javasolja, hogy az Oroszország elleni szankciókat kiterjesszék az energiaszektorra is. Európa egyre nagyobb bajban van az orosz-ukrán háború miatt.


"vegyenek fel meleg kabátot vagy pulóvert, zoknit és papucsot. Ha otthon maradnak, így talán egy fokkal lejjebb lehet állítani a termosztátot."


Robert Habeck német zöldpárti gazdasági miniszter szintén arra kérte az embereket, hogy fogyasszanak minél kevesebb energiát, az egyik legnagyobb német bulvárlap, a Bild azt javasolta, hogy az emberek fürödjenek ritkábban.


„A zuhanyzás vagy fürdés nélkülözése vagy a gyakoriság csökkentése – nem higiéniaellenes ez? Nem, éppen ellenkezőleg! Mert az nem tesz különösebben jót a bőrnek, ha minden nap szappannal súroljuk és mossuk le” - írja a lap



...Közben brüsszeli bürokraták egy olyan javaslatot dolgoztak ki, amellyel többek között szabályozza, hogy 🔷18 Celsius-fokon lehet tartani az épületek maximális belső hőmérsékletét. Az olaszországi iskolákban és más középületekben pedig májustól tilos lesz🔷 25 Celsius-fok alatti hőmérsékletre állítani a légkondicionálókat, a középületek fűtése pedig télen nem haladhatja meg a 🔷19 fokot.... [link]



2022. ápr. 25. 20:25
A kérdező szavazást indított:
Sosem gondoltam volna
Sejtettem, hogy így fog kezdődni
Fogadjuk meg a jó tanácsot.
29 szavazat
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
36%
Hát, mit mondjak? Úgy látszik ekkora kretének a balliberálisok, akikkel tele van az egész EU.
2022. ápr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
65%
A hollandokat, vagy az egyéb nyugati népségeket egyébként sem kellett félteni, visszatartani a fürdéstől XDDDD
2022. ápr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
67%
A nagy zöldek már évek óta nagykabátban ülnek otthon...
2022. ápr. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
37%
Amióta ezt hallottam, pólóra fűtök itthon, és amíg nem zárják el nálunk is az orosz gázt, addig nem is fogok ezen változtatni.
2022. ápr. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
67%
Majd fűtenek fűvel a derék hollandok abból van nekik elég.
2022. ápr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
53%
...és még Mark Rutte akarja Magyarországot térdre kényszeríteni? Inkább keresse fel a holland fekákat (akiket oly szívesen fogadott be) és szagolgassa őket, miután 3 napig nem fürödtek... :D
2022. ápr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
40%
Kezdem azt hinni, hogy a történelem arról szól, hogy megválasztjuk a balliberálisokat, hogy tönkretegyenek mindent, aztán megválasztjuk a jobboldalt, hogy rendbehozza. Utána megint kezdődik elölről.
2022. ápr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
84%

Télen pólós hőmérsékletre fűteni szerintem hülyeség és nem is egészséges. Ezt energiaválságtól függetlenül így gondolom és így gondoltam eddig is. Sokan télen 25 fokra fűtenek, míg nyáron 20 fokra hűtik a lakást. Ennél lehet okosabban is szerintem.

A kevesebb fürdés valóban hülyeség, de hogy egy bulvárlap mit ír, az szerintem kevésbé lényeges.

2022. ápr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
81%

Idézem a cikkből:


"Ha otthon maradnak, így talán egy fokkal lejjebb lehet állítani a termosztátot"


Tehát ha én most a jelenlegi 24 fokról visszavennék 23 fokra akkor megfagynék. Értem. :D


Amúgy tök jó amikor egy fideszes újság meghivatkozza a szintén fideszes V4NA-t, látom van aki még kajálja az ilyeneket.


Amúgy szerintem is gáz ez a spórolósdi. Gondoljunk csak bele, a csíra németek már 1990-ben 1.9TDI-vel meg 2,5TDI-vel jártak 6 literes fogyasztással amikor mi még a ladákat nyúztuk 10 literrel, mekkora királyak voltunk öcsém. Csóró g3ciknek nem telt rendes autóra :D :D

2022. ápr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
56%

Rengeteg élelmiszert takarítanának meg a hollandok, ha nem ennének.

Ha valaki darabbérben fizet, lesznek további ötleteim is.

2022. ápr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!