Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Fölbukkant már valahol az az...

Fölbukkant már valahol az az amerikai tábornok akit állitólag elfogtak az oroszok, vagy azóta sehonnan nem jelentkezett élőben?

Figyelt kérdés
Fénykép meg ilyesmi nem ér.

2022. ápr. 28. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt vagyok.


John/45/amerikai tábornok

2022. ápr. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, ő nem a Csecsen Tik-Tok hadosztályban szolgál, nem szoktak liveolni a tábornokok, nem celebek.
2022. ápr. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az oroszok se jelentkeztek élőben hogy megtalálták... szóval két ország szava gymás ellen. (na meg a tábornok saját posztjai)
2022. ápr. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké én csak kiváncsi vagyok ki mit gondol.
2022. ápr. 28. 19:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem, nem fogtak el semmilyen amerikai tábornokot az oroszok Ukrajnában. Először is, az Egyesült Államok nem hülye. Nem fog odaküldeni Mariupolba egy magas rangú katonatisztet, amikor már a háború előtt is mindenki tudta, hogy Mariupol lesz az egyik első város, amelyet ostrom alá vesznek majd az oroszok és nagy valószínűséggel el is esik majd előbb-utóbb, hiszen nem számíthat külső ukrán segítségre.


Az amerikaiak már hetekkel az invázió előtt kivonták az összes katonájukat, akik kiképzésben részesítették az ukrán erőket Lemberg mellett egy NATO-kiképzőközpontban. Pedig azok csak alacsony rangú közkatonák voltak. De persze, egy tábornokot meg otthagynak csak úgy az oroszoknak ajándékba. Főleg, hogy igazán nem is tudom miért lett volna szükséges a helyszínen a jelenléte. Az ukránok fel lettek készítve egy ilyen helyzetre, pontosan tudták mit kell tenniük és hogyan. De még ha el is bizonytalanodtak volna, akkor is kapcsolatba tudnak lépni az amerikai katonai vezetéssel, aki ugyanolyan bölcs tanácsokat tud osztogatni a washingtoni kényelmes irodájából, mint a rommá lőtt Mariupolból. Nagyon hihető.


Másrészt a poszt ami ennek a tábornoknak az elfogását közli meg nem nevezett orosz hírforrásokra hivatkozik, de még a rangját se sikerült pontosan eltalálnia a tábornoknak. Aki valahogyan másnap mégis képes volt megjelenni Törökországban egy konferencián, ahonnan ő is posztot képeket, de a hivatalosan kiadott képeken is szerepel. Szóval vagy az oroszok voltak nagyon kedvesek és hamar elengedték, nehogy elkéssen vagy szimplán nem volt soha Mariupolban.

2022. ápr. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!