Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek Joe Biden vagy...

Szerintetek Joe Biden vagy Donald Trump jobb Amerikai elnöknek?

Figyelt kérdés

Én szerintem Biden az egy ki öregedett bolond, vén, aki igazából káoszt akarna, de egyáltalán nem tudja még azt sem be hozni az országába. Max azzal, hogy a koronavírushoz jó erős korlátozásokat köt. Na meg, hogy majd képes lesz Ukrajna, Moldova vagy Románia miatt megtámadni az Oroszokat. És kirobbantani a 3. Világháborút. De esze az sajnos nincs.


Trump viszont szerintem jó elnök volt, az országot is jól irányította. Bár hülyeségei neki is voltak. De neki szerintem volt akkora, vagy nagyobb hatalom is a kezébe mint Putyinnak és ha eddig nem is derült ki, 4 év alatt . De ő rendet tudna tenni. Ha ő lenne még hatalmon már nem lenne egyáltalán Covid, sehol nem lenne az oltás hozzá kötve semmihez. Illetve vagy nem lenne világháború veszély. Mivel vagy kitudna egyezni Putyinnal. Vagy ha Putyin direkt arra azt akarja elérni, hogy világháború legyen. Akkor ő sokkal ellenállóbban tudna fel lépni a többi NATO tagállam bevonása nélkül Oroszország ellen. Bár szerintem már alapból erősebb a hadsereguk meg Kínának is. Mint az USA-nak. Mert ők rejtegetnek valamit a világ elől szerintem. Amivel lehet, hogy az egész Natot elsöprik. Tehát jobb lenne ha Magyarország kilépne belőle.


Úgyhogy nagyon sajnálom azt, hogy 2020-ban nem választották megint Trumpot meg. Remélem, hogy 2024-ig nem lesz káosz. Ismét Trump kerül hatalomra és akkor rendet tesz. Mivel Biden még rosszabb elnök szerintem. Mint az Oroszoknál Boris Jelcin volt annó.



2022. ápr. 30. 22:23
A kérdező szavazást indított:
Donald Trump
Joe Biden
70 szavazat
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Tehát Biden az rossz elnök. Trump ő jó volt. De anno Obama sokkal jobb nála is. De ő lehet, hogy nem volt olyan erős kezű vezető.
2022. ápr. 30. 22:25
 2/21 anonim ***** válasza:
67%
Trump egy fokkal jobb.
2022. ápr. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
46%
Trump ne legyen, Florida kormányzója inkább.
2022. ápr. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
44%

Trump idióta, volt, ill. troll, vagy mindkettő.


Biden se semmi, de azért nem tagadja a klímaváltozást.


Trump egyébként egy köztörvényes bűnöző, és kb. semmi tehetsége nincsen, az örökségét éli csak fel nagy valaggal.


Biden nem nagy ész, de legalább ő tudja magáról, és hallgat a tanácsadóira.


Biden szerintem sokkal becsületesebb, mint Trump, és legalább jóindulatúbb is.

2022. ápr. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%

Trump alapjáraton ostoba, Biden "csak" egy szenilis öregember.

Komolyan mondom, nem tudom honnan szedik ezeket a lehetetlen alakokat! Adva van egy háromszázmilliós ország, és nem találnak benne alkalmasabb jelölteket????

2022. máj. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
2022. máj. 1. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%
Biden egy jó politikus volt.... de kiöregedett már, viszont egész életében ezt csinálta, ha 15-20 éve kerül ebbe a pozícióba teljesen más lenne, Trump meg igazából nem több mint egy pénzzel kitömött, nem is tudom miként lehet szépen fogalmazni, de a lényeg, hogy mint politikus, nagyon 0 volt.
2022. máj. 1. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
68%
Trump nem nagyon csinált mást, mint putyin meg orbán, csak nála a recept nem vált be a hatalma bebetonozására, vagy csak kevés volt neki a 4 év. Így is sikerült egy rakat barmot behülyítenie, azért rohanták le a Capitolium épületét, ő meg még uszította is őket. Szóval ha jobban csinálta volna, vagy több ideje lett volna, pont olyan arányban lennének elvakult hívői, és meg is választották volna négyévente (igen, elnök nem lehet senki 2 ciklusnál tovább, de a népharag biztosan hamar eltörölte volna ezt a szabályt).
2022. máj. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
28%

“ Adva van egy háromszázmilliós ország, és nem találnak benne alkalmasabb jelölteket????”


Mo-n van, vagy Kínában vagy tőlünk kettővel keletre? 😜

2022. máj. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
24%
De a Biden demokrata, tehàt libsi, ùgyhogy jò
2022. máj. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!