Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Putyin tényleg rákos? Milyen...

Putyin tényleg rákos? Milyen rákja lehet?

Figyelt kérdés

Most olvastam, hogy hamarosan műtik, és több videón látni, hogy nem mer az emberek közelébe menni.


Már múlt évben is rebesgették.



2022. máj. 1. 12:26
A kérdező szavazást indított:
Van benne valami, szerintem is rákos
Nem az
Valami egyéb baja van
25 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
38%

Ez tényleg fontos? Befolyásol ez bármit is?


Nem a fizikai problémái aggasztónak. Inkább a mentális.

2022. máj. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
16%
A modern világban a rák nem mindig halálos. Lehet kiszednek belőle egy prosztata daganatot, és minden megy tovább.
2022. máj. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Shai-Hulud ***** válasza:
83%

Állítólag pajzsmirigy rákja van, valahol olvastam... De ott is azt írták, hogy nem hivatalos információ.

Szóval tudja a fene...

2022. máj. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
Egyes test beszéd elemzők szerint beteg Putyin. De ezt csak a test tartásából, és test mozgásából próbálják meg ki silabizálni. Konkrét vizsgálatokat nem végeztek Putyinon.
2022. máj. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
Yevgeny Selivanov, az egyik legjobb pajzsmirigy rákra specializálódott moszkvai orvos utazik vele akárhova megy. Ebből van a kövtkeztetés; valószínűleg nem véletlen hogy utazik vele. Egyébként pedig fontos kérdés, mivel egyrészt, ha haldoklik, akkor a tetteinek nincs következménye, másrészt egy erős, pl szteroidos kezelés komolyan befolyásolhatja a józan döntési képességét, hangulatingadozásokat okozhat.
2022. máj. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%

Ennyi idősen sokféle rákja lehet az embernek.

A prosztaták gyakori a férfiaknál ennyi idős korban.De a pajzsmirigyrák is.

2022. máj. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%

Ne kajáljatok már be mindent, amikor az újságírók lenyomnak a torkotokon.

Putyin egészségi állapota az egyik legnagyobb titok, olyannyira őrzek ezt az információt, hogy amikor elmegy valahova még a vizeletét és székletét is elviszik magukkal, nem kockáztatják meg hogy valahogy kiszivárogjon ez az információ.

Na most kérdem én, ezek a mezei újságírócskák mégis honnan tesznek következtetéseket Putyin egészségi állapotára?

Annyit tudunk, hogy remeg a keze. 70 éves emberről beszélünk, kb az lenne a fura ha nem remegne.

2022. máj. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%
Ha netán rákos lenne, akkor az még rosszabb, mert ha tudja, hogy így is úgy is meg fog halni, nem fog hezitálni a "piros gomb" megnyomásával...
2022. máj. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%
7-es válaszíró: Vlagyimir Vlagyimirovics Putyin 1952 október 7.-én született. 2022-ben meg még nem volt október 7. Vagyis 70 éves lesz, idén azaz 2020 október 7.-én. De jelenleg a mai azaz 2022. május 1.-én még csak 69 éves.
2022. máj. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
57%

Az a rángás a kezében és a puffadt arc nem betegség, hanem a legújabb X2SSRv4.56235 ember-robot hibrid sajátos ismertetőjegye. Putyin tudatát valószínűleg áttöltötték egy ilyen hibridbe és ez egy sajnálatos mellékhatás.


Sebaj, majd egy következő verzióval javítani fogják és áttöltik abba. Öröm az ürömben, hogy ezek a hibridek nukleáris energiaforrással rendelkeznek, így ha más hiba nem történik időközben, a következő 200 évben velünk marad Putyin!

2022. máj. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!