Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért akarják az emberek,...

Miért akarják az emberek, hogy az EU véglegesen eltörölje a nemzetállamokat?

Figyelt kérdés
Az EU liberálisai gőzerővel nyomatják a nemzetek feletti európai állam eszméjét. Egységes rendszerben akarják megválasztatni az Európai Parlament képviselőit. Az Európai Bizottság elnökére a választók a csúcsjelölti rendszer keretében, páneurópai listán szavaznának. A választási folyamat felügyeletéről és az új szabályok betartatásáról egy európai választási hatóság gondoskodna. Vagyis végképp el akarják törölni a nemzeteket, és alárendelni mindenkit az európai liberális tőkének. Ezt akarjuk?
2022. máj. 4. 15:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%

Milyen emberek akarják ezt?

Én nem látom semmi támogatottságát ennek, amit te leírtál.

Egyedül a DK-sok képviseli ezt, az ő támogatottságuk pedig messze nem releváns.

2022. máj. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
45%

Igen, ezt. Mi ezzel a baj? Ezek a nemzeti dolgok már rég elavultak és a fejlődés útjában állnak. Európának egységesnek kell lennie, de ez nem jelenti azt, hogy fel kell adni a diverzitást. A kultúráját mindenki őrizheti, a hagyományokat meg lehet tartani. De Európának egynek kell lennie, mert csak így van esély a túlélésre. Ha nem tűnt volna fel, titánok közé vagyunk zárva az USA, Kína és Oroszország személyében.

Az USA pedig pont egy jó példa rá, hogy rengeteg nemzetiségből hogyan kovácsolt egy világhatalmat, ugyanakkor az identitások is megmaradtak.

Elsősorban mindenkinek európainak kell lennie, másodlagosan valami másnak, pl. magyarnak.

2022. máj. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
55%

Nem is tudom, lehet azért, mert nincs értelme 90 módon megosztani az embereket, nem szeretnénk, hogy ugyan azért a munkáért fele annyit fizessünk, miközben hatalmasak az adók, nem szeretjük az elmúlt 30, sőt, hovatovább lassan 100éve tartó korrupciót, nem szeretnénk keletre tartozni, ésatöbbi.


Az, hogy te a liberálist, meg a tőkét pejoratívan használod pedig abszolút a seggfejség kategóriája, és nem is tudom mit szólnál hozzá, ha mi meg neki állnánk bigott nácizni érte.

2022. máj. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
24%

,,Az USA pedig pont egy jó példa rá"

Hát nem tudom, ha valaki szerint az USA társadalma a követendő példa, az kb szrt sem tud az USA-ról.

2022. máj. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 hypno ***** válasza:
68%
Azért egészen komoly logikai bukfencekkel jutottál el a végső kérdésedig, ami így hazugság.
2022. máj. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
33%

4


Akkor melyik a követendő példa? A magyar?

2022. máj. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
26%

6


Még még a magyar is jobb.

2022. máj. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
12%
Nem "az emberek", hanem a libbantak.
2022. máj. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
23%

A liberálisok,baloldaliak támogatják.

De, csak azért, hogy könnyen rálehessen erőltetni az országokra a bevándorlást, meg az LMBT dekadenciát.

2022. máj. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
4%

Én tutira nem támogatom.

Én a nemzetállamok GAZDASÁGI szövetségének tartom az EUt, más kérdés, hogy mára inkább politikai érdekérvényesítő, globalista sz@rkupac lett!!

2022. máj. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!