Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mennyire igaz és elterjedtek...

Mennyire igaz és elterjedtek azok a hírek, ahogy Nyugaton LMBTQ szervezetek érzékenyítenek, hogy nőnek öltözött férfiak beszélik rá az óvodásokat, általános iskolásokat, hogy legyenek melegek, transznemüek?

Figyelt kérdés
2022. máj. 6. 08:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Kb. semennyire, csak a dicsőséges pártunk sikeresen felfújja az egészet. Nem úgy megy hogy bemegy az osztályba egy hordànyi meleg és agitálják Pistikèt hogy legyen Julika inkàbb
2022. máj. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
13%
Sajnos van rá példa, viszont ettől még a hazai törvénycsomag nagyon rossz marad.
2022. máj. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
2-es: nem tudom, honnan szeded, de ilyenre NINCS példa, ezt csak MO-on terjesztik!
2022. máj. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Én még nem hallottam ilyenről, hogy valóban történt volna ilyen, még az USA-ban se. Ez csak kitaláció szerintem.
2022. máj. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Németországban élek évek óta, gyerekem is van és nem hallottam ilyenről.
2022. máj. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
19%

Rengeteg ilyen példa van képekkel- Utána lehet olvasni neten. Olyan is volt, hogy egy apukát becsuktak, csak mert tíltakozott a 10 éves gyermeke hormonkezelése ellen - ami egy elétre megnyomorítja - mert egy ilyen "érzékenyítő" elbeszélésen a kisiskolába rábeszélte egy transz


Olyan is volt, hogy öngyi lett egy ilyen gyermek tini kora után már 20-on évesen. Azt írta utolsó levelében, hogy fiatalon inkább pofon kellett volna vágni és letett volna a "hülyeségéről" ahogy fogalmazott, de így megcsonkították és nem tudott így élni tovább. Utána lehet olvasni ennek is

2022. máj. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6. Az origon gondolom 😆😆
2022. máj. 6. 08:31
 8/14 anonim ***** válasza:
21%
888, pesti srácok valahol. de van nyugati link, szóval nem a levegőbe beszélnek. Én aztis elolvastam. Most lehet nézni
2022. máj. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
16%

Én is azt hittem sokáig egyébként, hogy ilyen nincs. De aztán láttam egy videót amiben egy nőnek öltözött férfi twerkel a gyerekek előtt az osztályban. Sajnos van ilyen.

Ha nekem mondjuk lenne gyerekem, és egy férfinak öltözött férfi twerkelne előtte, nem tudom mennyi foga maradna annak a férfinak. Most az, hogy a szóban forgó videóban a illető nőnek öltözött és gondolom annak is vallja magát, nem hat meg.


Azt javaslom a baloldalnak, hogy ne mondogassa, hogy ilyen nincs. Mert ez a hozzá állás már megint egy fidesz 2/3-ot okozott. Olyan nehéz lenne azt mondani, hogy igen, van ilyen, de ti itt Magyarországon nem ezt akarjátok? Mennyivel jobb lenne mint tagadni, elbagatelizálni ti szekértáborok baromságait.

2022. máj. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 MDaniel98 ***** válasza:
19%
Történt már ilyen, de nem olyan elterjedt, elfogadott ez mint amit a Fidesz állít.
2022. máj. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!