Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az arab tavasz az USA Demokrat...

Az arab tavasz az USA Demokrata Párt akciója volt?

Figyelt kérdés
Úgy emlékszem, Killary Clinton sokat magyarázkodott, hogy fegyvereket adtak el a felkelőknek. Az meg ugye mindig jó biznisz. Persze csak a szabadság nevében. Európát meg ennek köszönhetően ellepték a migránsok. Talán Soros György is benne volt, hogy elősegítsék a nyitott társadalmakat?

2022. máj. 11. 10:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Nagyon szeretem az ilyen összeesküvés elméleteket, amik az irtózatosan bonyolult társadalmi folyamatokat ilyen banális, blőd szintre eresztik le, minthogy "a demokraták meg sorosgyörgy voltak!!!4!4!!".


Az arab tavasz senkinek nem volt az akciója. Ez egy több étvizedes folyamat eredménye volt, ami a második világháború utáni dekolonizációs politikával kezdődött. Ezt rávarrni pár politikusra, milliárdosra orbitális baromság.

2022. máj. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%

Nem demokrata párti balhé volt, hanem cia-szervezés,de minimum rásegítés: Ezek a színes forradalmak az elmúlt 20 évben bántóan egy kaptafára mennek. A legszebb az volt, amikor 1 héten belül minszkben és libanonban (vagy jemenben; nem tudom, de nem is nagyon lényeges) megjelentek ugyanazok a mittudoménminek hívott tüntetési díszek. Ja, nyilván spontán legyártják ezeket minden országban.

Az araboknak nincs igényük a demokráciára. Amikor azt állítják, hogy van,az annak a fedősztorija, hogy egy nekik nem tetsző hadurat el akarnak távolítani, hogy egy nekik tetsző hadurat ültessenek a helyére. Ebbe nem szabad belemagyarázni azt, hogy demokráciát igényelnek. Ez egy ilyen népség, így érzik jól magukat, welcome to dö multikulturalizmus.

2022. máj. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2: Igen, erről már én is hallottam arabokat beszélni, hogy ők nem akarnak demokráciát. Ez csak a nyugati világ hülyesége, hogy azt hiszik, mindenhol azt akarnak.
2022. máj. 11. 10:57
 4/11 XX.XX ***** válasza:
79%
a nyugati világ fedősztorija a "demokrácia", evvel a címszóval destabilizálnak vagy tesznek tacsra országokat, régiókat
2022. máj. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 XX.XX ***** válasza:
76%
persze leginkább az USA találmánya a dolog...
2022. máj. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, mindig gyanús, amikor "demokratizálás"-ról beszélnek.
2022. máj. 11. 11:03
 7/11 anonim ***** válasza:
34%
Kérdező, a demokráciával van bajod, vagy a "demokratizálással"?
2022. máj. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az USA kavarta az Arab Tavaszt, nem is kérdés.
2022. máj. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#10: Azért, mert felteszek egy ilyen kérdést, már náci vagyok? Érdekes fogalmaid vannak a szólásszabadságról.
2022. máj. 11. 12:50
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nem tudom a választ.

De abban az időben Obama volt az USA elnöke, és ő erőteljesen támogatta mind az iszlámot, mind az arabokat.

2022. máj. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!