Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem gondoljátok, hogy a...

Nem gondoljátok, hogy a multikulti mégse működik?

Figyelt kérdés
[link]

2022. máj. 13. 18:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
jelenleg nem, de az az igazság, hogy 10 ezer éven belül megszűnik minden jelenlegi rassz. Bár lehet, még akkor is lesz multikulti.
2022. máj. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
23%

@ 18:45


Ja, mert nyilván vagyon csapják egy koránnal 😂😂😂


Már onnantól nem tudom komolyan venni a kérdést, hogy egy kurucinfo-s cikket böfögsz elő mint forrást.

2022. máj. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
#12: Tehát az eset nem történt meg, és ilyen esetek nem is szoktak történni, igaz?
2022. máj. 13. 18:49
 14/17 anonim ***** válasza:
83%

Velem is dolgozott néger, sőt üzbég is. Semmi gond sem volt.

De akkor is azt gondolom, hogy alapvetően nem működik, még ha vannak üdítő kivételek is.


De nem kell ilyen messzire menni. Van két cigány származású kollégám most is (irodai munka) és minden oké velük. Egyiknek kicsit furi a stílusa, de semmi sincs abból az általános sztereotípiából hogy a cigány viselkedés az hogy lopnak csalnak hazudnak. És ezen saját tapasztalatok mellett is azt mondom, hogy az a tipikus cigány viselkedés, hogy lopnak, csalnak, hazudnak. Egyszerűen azért, mert ilyenből sokkal többet tapasztaltam

2022. máj. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
5%
elszigetelt, egyedi eset:)
2022. máj. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
24%
Vannak példák pro és kontra, ez a retardjobber leegyszerűsítés, hogy a "mútikúti rossz", ugyanúgy hamis, mint a lipsi multikulti mániás szeressünkmindenkit duma.
2022. máj. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 MDaniel98 ***** válasza:
De, én azt gondolom.
2022. máj. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!