Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ez a Greta Thunberg valójában...

Ez a Greta Thunberg valójában egy bábu, akit valamilyen célra használnak valakik?

Figyelt kérdés
Azzal védik, hogy autista, de mint tudjuk manapság minden pszichopata annak vallja magát, hogy a legmocskosabb dolgait is elnézzék neki.
2022. máj. 14. 22:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
19%
Bántott téged? Mit zavar hogy klimaaktivista? Bár fideszeseknek az is megfelel, hogy se oktatás, se EÜ minisztérium nincs…vajon miért? 🤪
2022. máj. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%

Érdekes amit mondasz... de te azt gondolod, hogy Aspergeresnek nincsenek önálló gondolatai? Én lehet egy nem diagnosztizált aspergeres vagyok, sokszor gondoltam erre, és van pár tippem, de csomó mindenben én döntöttem életem során....


Gretahoz hasonlóan engem is elkezdett érdekelni a környezetvédelem, részben 3 bátyám könyvei miatt, pl voltak kihalt fajokról írt könyveik, meg fenntartható fejlődés, meg atomerőműk kritikájával foglalkozó füzet is, plusz jártam gyógyúszásra és ott megtudtam, hogy pl uszoda kisebbik részét termálvízzel fűtik, rögtön gondolkodtam kamaszként, hogy ebben van potenciál ... de azóta se alkalmazták...


Szóval visszatérve Asperger szindrómára, sok minden érdekelt, de én se voltam szociális, voltak barátaim, fiú létemre inkább lányok, ez lehet melegségemnek oka, de szinte mindenben én döntöttem...


Szakiskolába kerültem ugyan, de 2 év után különbözetivel átmentem szakközepes osztályba, aztán én döntöttem az intézmény kommunikátor, majd szociológiai szak mellett, utána 2 évre újra szakmát tanultam, majd jött a humánökológia szak, ami egy tudatosabb választás volt és nem bántam meg...


Voltak elképzeléseim a jövőmről... és ez is beletartozott...

2022. máj. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy tényleg autista, akkor viszont kihasználják ezek a zöldpárti emberek. Pedig pont ők az okai, hogy az van, ami.
2022. máj. 14. 22:36
 4/16 anonim ***** válasza:
32%
Szóval engem is kihasznált valaki? Nem gondolod, hogy én döntöttem, hogy mit tanuljak pl 27 évesen?
2022. máj. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
#4: De te nem mondasz beszédeket.
2022. máj. 14. 22:49
 6/16 anonim ***** válasza:
17%
Ha Grétának lenne bármilyen jelentősége ilyen szempontból, akkor már nem élne.
2022. máj. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem, de hatottam a szűk környezetemre... van aki nagyban kezdi, van aki kicsiben....
2022. máj. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem, kérdező, inkább esélyesen te vagy az a tipik panelproli, aki minden közvélemény és média ingerküszöbét elérő akcióba (((hatalmas összeesküvést))) képzel bele, mert a saját kis fingszagú életében el nem tudná képzelni, hogy valami hasonló kiállást tegyen. Ez csak a te kispolgáriságod bizonyítéka, semmi köze se Gretához, se a brüsszelzsidóamerikaimelegekhez.
2022. máj. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyértelműen bábu. Amiket mond, vagy tesz, azok valószínűleg a saját gondolatai, de csak azért adnak neki nyilvánosságot, mert felhasználják.
2022. máj. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ja senki nem veszi észre, hogy mondjuk idestova én is 31 évesen pontosan csodabogárnak voltak titulálva osztálytársaim és tanáraim által, mert csomó minden más mellett, már ekkor elkezdődött bennem valami, mondjuk lehet az is az oka, hogy egy kisebb magánkönyvtárra való könyvgyűjteményünk volt, így hát mi legyen az ember fia, ha nem egy olvasott ember...


Plusz a nagyapám is megszeretette vele a természetet, plusz sokat kirándultunk a családdal, meg az osztályfőnökeimmel akik egy házaspár volt, alsóban tanítónénim, aztán felsőben a férje volt. Nagyapámmal volt, hogy kézenfogva mentem valahova fiúlétemre talán kisiskolás voltam és mutatott valami növényt, hogy ez-az estike unokám, aztán eldobta miután alaposan megnézte, hogy mégse, de engem boldoggá tett, talán pont ezek az apró, ám de fontos momentumok befolyásolták az életemet, hogy pl én humánökológia mesterszakra kerültem....

2022. máj. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!