Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Eszak Koreában hányan hallhatn...

Eszak Koreában hányan hallhatnak meg a covid omikron hullámaban oltás teszt ,és lélegeztető gépek és gyógyszerek nélkül? Lehet instabilizalodik a rezsim?

Figyelt kérdés

Vegulis akármilyen zárlat is volt most bejutott a covid és még az eszak koreai média is napi 100 e esetszamot említ

Eszak Koreában nincs természetes védettség se teszt se oltás se rendes egesszegugy és segítségét se fognak elfogadni .

Sőt még atomtesztet akarnak csinálni a közeljövőben.

És nemrég tesztelték a legerosebb icbm raketajuk ami dél amerika kivételével mindenhol csapast tud mérni.



2022. máj. 15. 22:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ettől nem fog megbukni a rendszerük, ebben biztos lehetsz.
2022. máj. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem nem fognak sokan. Azért na, nem volt sokkal durvább mint egy influenza, csak utóbbinál nem közölték a napi haláleseteket.
2022. máj. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
51%

"És nemrég tesztelték a legerosebb icbm raketajuk ami dél amerika kivételével mindenhol csapast tud mérni."


Ez olyan szép, erre van lóvé a nép meg éhenhal.. :D

2022. máj. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Jó de nekünk először nem az omikron jot és itt voltak lélegeztető geprk
2022. máj. 15. 22:40
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mennyien halnak meg valójában COVID-ban, senki sem tudja pár kiváltságoson kívül.

Nyilván nagyon sokan, jóval többen, mint amennyit nyilvánosságra hoznak, de nem mindegy, hogy napi százezer eset alatt mit értesz (van, aki egyből halálesetre gondol, nem új fertőzésre, stb.)


Amúgy tény, hogy a felszerelés, stb. mind rossz, és az embereknek sincs pénzük fertőtlenítőszerre, stb. na meg a kaja is, olyan, amilyen, így eleve gyenge immunrendszerrel küzdenek meg a járvánnyal.

Ráadásul a szakemberek rettegése nem ösztönöz az őszinteségre.

2022. máj. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
A kovidnáthába még soha, senki nem halt bele.
2022. máj. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért mégis negyvenezerrel megugrott valamitől az átlaghalálozás. Persze lehet, hogy az nem a "kovidnátha", hanem bizonyára Soros... IFO, vagy HAARP.
2022. máj. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Van vírus ez nem kérdés én meg wz alfa vagy brit variánst kaptam el tényleg full másmilyen volt mint a nátha semmi bajom nem volt de vagy 40 fokos lázam volt estenkent 1 hétig


Amúgy nemzetgazdasagi szempontból szerintem jót tett mert ritkitotta a nyugdíjasokat akiknek így nem kell nyugdíjat és egészségügyet fizetni


Hacsak 100 e nyugdijal számolunk havi atlag szinten és mondjuk a 40 e bol 30 e nyugdíjas volt akkor


Havi szinten 3 milliárd marad meg plusz az egészségügyi költséguk amit nem.kell fizetni 5 6 milliárd biztos megmarad

Ha evves szinten számolunk 72 milliárd megmarad per év


Jó úgy nem éri meg hogy védekeztünk meg a gazdaság tönkre ment de az nélkül jót tett volna

2022. máj. 16. 00:37
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem most jutott el oda a kovid, ott volt az már 2 évvel ezelőtt is, csak titkolták. Jelenleg 800 ezer körüli ún. "fertőző lázas betegük" (ahogy ők hívják) van.
2022. máj. 16. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"Sőt még atomtesztet akarnak csinálni a közeljövőben.


És nemrég tesztelték a legerosebb icbm raketajuk ami dél amerika kivételével mindenhol csapast tud mérni."


Először nem értettem mi köze az atomrakétának a járványhoz, de aztán rájöttem, hogy Észak-Korea a világon mindenhol meg tudja állítani a fertőzést, Dél-Amerika kivételével.

2022. máj. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!