Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Donald Trump igéretének a...

Donald Trump igéretének a 100. 000 lélegeztőgépről van realitása, vagy túlzásokba esett, mikor azt is megjegyezte, hogy külföldre is szállit majd?

Figyelt kérdés

Szerintem ez igen magas szám, én egy tudományos riportban pont azt láttam, hogy milyen nehéz ezeket a gépeket összerakni, a speciális alkatrészekről nem is beszélve.


Nekem ez nagyon az a szokásos nagyot mondást tükrözi, amit már a vakcináról is ellőtt, meg arról, hogy minden rendben lesz, megnyitnak hamarosan az üzletek.

Meg, hogy Boris Johnson felhivta, és lélegeztő gépek hiányáról beszélt Trumpnak.


Az én szemszögemből nézve, az EU-s országok sokkal komolyabb és fejlettebb, emberibb egészségüggyel rendelkeznek (most MO-t ne vegyük ide) és ha valaki tudna segiteni az Egyesült Királyságon, az inkább Németország.


Mindenesetre ha valaki szakértője a témának, a 100.000 léelgeztő gép megoldható a beigértek szerint?



2020. márc. 28. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Bárminek, amit eddig mondott, volt realitása?
2020. márc. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Természetesen nem, de itt azért, hogy amiket igért megint, hogy a GM is teljesen átáll autóról lélegeztőgépre, kicsit elgondolkoztatott.
2020. márc. 28. 08:56
 3/5 anonim ***** válasza:

# 2


Egy gyártósort átállítani egy teljesen más ezközre az hónapokba akár évekbe is telik és több millió dollárba.

2020. márc. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Piros Kalapács,

biztos tudod, a MOM valamikor "Magyar Optikai Mûvek" volt, a magyar mûszeripar (egyik) "fellegvára" ként emlegették. A '70-es évek vége felé horgászorsókat kezdett gyártani. A mûszeripari fellegvár.

Tudod miért?

Mert a gyártósort kb KÉT NAP alatt lehetett volna átállítani kalacsnyikovra. (Olyantól tudom, aki részt vett a gyártósor tervezésében.)

Ennyit az átállításról.

Igaz, az autó helyett lélegeztetõgép talán nagyobb különbség.

2020. márc. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Donald Trump tud valamit.Csak nem ezt?

[link]

2020. márc. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!