Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Greta Thunberg kisasszony...

Greta Thunberg kisasszony miért nem hőzöng sátáni hangon, hogy: How dare you to use shale gas!!! ??

Figyelt kérdés
Azaz Hogy merészeltek palagázt használni!?
2022. máj. 15. 22:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Nem azért kapja a lóvét, hogy a kenyéradóinak ártson!
2022. máj. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Most cipzárt húztak a szájára.
2022. máj. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Azóta boldog házasságban él 100 afrikai bevándorlóval.
2022. máj. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem magával a palagáz használatával van gond hanem a kitermelésével, benzolt és formaaldehidet használnak kőzetrepesztéshez, ez egyrészt megmérgezi a talajt sőt földrengéseket okozhat ami miatt ezek a veszélyes anyagok bekerülhetnek a földalatti ivóvízkészletbe aminek beláthatatlan következményei lehetnek
2022. máj. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#4


Üssetek ha tévedek, de a felhasználáshoz nem kell véletlenül kitermelni?

2022. máj. 15. 23:23
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező, HOW DARE YOU?
2022. máj. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
26%

Kérdező leszállsz Gretáról? Miért jó ez neked? Naponta felteszed a kérdést... de ez a dolog már rég nem Gretaról szól... Wroclawtól kezdve Budapesten át Debrecenig is voltak tüntetések... Unokahúgom új lakásában is volt egy ilyen tábla amely a Franciaországban történt tanulmányairól hozott... ő is kint volt a klímatüntetésen...


Én 31 éves vagyok, de pontosan látom, hogy már akkor is érdekelt a környezetvédelem, volt 3 bátyám, amint 7 évesen megtanultam olvasni én már olvastam kihalt állatokról szóló könyvet, környezetvédelmi írásokat, megújuló energiaforrásokat, akkor pl 2003-ban személyesen láttam, hogy Balatonfüred vízszintje rekordalacsony volt, Csernobilról olvastam, Kilimandzsáró hófödte csúcsának elolvadásáról, Aral-tó kiszáradásáról amely amiatt történt mert elvezették a tavat tápláló két folyó vízét...


Magyarországon is bőven lehetne itthoni módikat is használni... Volt példa itthon az ártéri és fokgazdalkodásra, olvastam most szakdolgozat írás közben, hogy tették tönkre ezen folyami gazdálkodásokat..meg az ártéri erdőket és hagyjuk lefolyni a vízeinket és nem hasznosítjuk ezt... pedig régebben bölcsen használtak az árvízeket...


A másik a termálvíz, lehet pancsolni benne, de lehet vele fűteni házat, plusz a hőszivattyú is ilyen, meg vegyestűzelésű kazán, meg a nap és szélenergia...

2022. máj. 16. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Legalább angolul tudnál rendesen...

[link]

2022. máj. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

#8


Nehéz tetten érni, hogy mi a bajod a dare you-val vagy a kérdező fordításával?


Vagy csak ennyire futja neked, hogy ide böfögsz valamit?

2022. máj. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

#7


Greta Thunberg közszereplő lett.

Szerintem ezt vállalta amikor elkezdett szélhámoskodni...

2022. máj. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!