Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Magyarországon mikortól lesz...

Magyarországon mikortól lesz tiltott az asszony és kisasszony jelző használata? Aláírást kell gyűjteni hogy itt is betiltsák, vagy megy az magától is?

Figyelt kérdés
Brüsszelben 2011-ben már betiltották.
2013. nov. 4. 09:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
76%
Itthon nem lesz minden ami külföldön is. Fegyverrel sem védhetem meg magam a gyilkosoktól, a fizetésem se annyi mint nyugatra, céget alapítani és fenntartani se megy olyan egyszerűen mint más országokban.
2013. nov. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
Ez meg mi? Minek lenne betiltva? A szólásszabadság ilyen mértékű ebben a szabad világban?
2013. nov. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
78%

Miért is kellene betiltani?

Ezek jópofa megszólítások.Akkor is ha nagyon komolyan gondolják.Ám magában hordozza a tiszteletet és az elfogadást az adott nőszemély társadalmi helyzetét illetően.


Engem például az irritál ha letegeznek.

A magázás magában hordozza az alaptisztelet megadását embertársunk iránt.

Egymás alaptisztelete pedig az emberek egymás közti kommunikációban és viszonyokban nélkülözhetetlen.

Valahogy ezeket az alapismereteket elfelejtik belenevelni a mostani (de)generációkba.


Sokkal inkább büntetném azokat akik tanulatlanságból,pökhendiségből vagy nem is tudom milyen tévképzetek folytán bármire is azt merik mondani, hogy le vagy le se carják .

Hova teszi magát az ilyen?Mit képzeleg magáról?

2013. nov. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
0%

Miért tiltanák be?

...

Ha betiltanák mit nyernél vele? A cigány kifejezést is betiltották - de attól még használjuk a kifejezést.

2013. nov. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
52%
mi kellene helyette? spiné?
2013. nov. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
86%
hogy hangzana? Dr. Nagy Klaudia üzletspiné előadása következik.
2013. nov. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
84%
ujabb harcos 'feminista'. azert gondolom azt elvarod, hogy kinyissak neked az ajtot meg eloreengedjenek, segitsenek cipelni a csomagodat, mert 'megiscsak no vagyok', nem?
2013. nov. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
51%
Mikor is szólítottál utoljára valakit kisasszonynak? (színjátszókörön kívül) Ilyet ma már max kalapos öregurak mondanak még.
2013. nov. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
57%

Brüsszelbe betiltották?



Az ilyen dolgok miatt nem tartom különbnek a mai liberálisokat a bolsevikeknél.


Ugyanazok, csak jobban fésültek és intelligensebbnek tűnnek.

2013. nov. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
76%
"Ugyanazok, csak jobban fésültek és intelligensebbnek tűnnek." Nekem meg sunyi ravasz dögöknek tűnnek.
2013. nov. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!