Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy náci karlendítésel ünnepel az ukrán Eurovíziós győztes?

Figyelt kérdés

Az ukránok újra csak bizonyították hogy NEM nácik.



[link]


Mi a véleményetek a NEM náci ukránokról?



2022. máj. 16. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Orosz párti vagyok de basszus akkor is ez csak sima integetés. Nem kell minden ukránt nácinak tekinteni, igen valóban vannak az azov stb szervezetek de ők ott rohadnak most az azovstalban nem az eurovízión
2022. máj. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Én egyiket sem pártolom, de már lassan ott tarunk, ha anyámnak integetek arra is ráfogják, hogy náci karlendítés.

Az orosz gyerekre is ráfogták ezt, aki ugyanígy csinált.

Mindenki azt lát ebbe bele, amit csak akar.

2022. máj. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
A faszpajtások ismét hozta a formáját :D
2022. máj. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Ukrán nyerte meg? De meglepő. Ennyi erővel egyedül is indulhatott volna, hiszen mindegy hogy ki lép fel, úgyis az Ukrán nyer.
2022. máj. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 MDaniel98 ***** válasza:
98%
Én is úgy gondolom, hogy ma már mindenre lehet azt mondani, hogy náci karlendítés, és ez azért probléma, mert ha valaki tényleg olyat tesz, akkor el lesz bagatellizálva pont azért mert már mindenre ezt mondjuk.
2022. máj. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ki kellene vezetni a köztudatból ezt a "náci karlendítést", mert:


1. Ezzel önmagában nem árt senkinek.

2. Ez csak arra jó, hogy embereket megbélyegezzenek és ellehetetlenítsenek.

3. Jobb lenne az embereket inkább a valós cselekedeteik és kijelentéseik szerint megítélni, ez így helyes.


Már nem azért, de ennyi erővel azt is lehetne mondani, hogy "kommunista szájon csókolás", és akkor mindenki egy "mocskos komménista" aki szájon csókol valakit.Ez már siralmas, tényleg.

2022. máj. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy tényleg milyen meglepő hogy ukrán nyerte
2022. máj. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!