Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogy lehet Izrael az Eurovízió...

Hogy lehet Izrael az Eurovíziós Dalfesztivál helyszine?

Figyelt kérdés
Izrael mióta Európa része?

2019. máj. 15. 10:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
29%

Ezen én is fönnakadtam, mikor a rádióban hallottam.

Dehát khm, khm, vannak, akik mindent el tudnak intézni maguknak. És antiszemita, aki ezen fölháborodik. ;-)

2019. máj. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
23%
Nem Európa része, de érzelmeiben európai, mert ahogy mi európaiak szívből utáljuk az arabokat, ahogy ők.
2019. máj. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
98%

Utána kellene néznetek, hogy mi az, hogy Eurovízió. Nem Európai országok zenei bajnoksága.

Emiatt van az, hogy Izrael mellett Marokkó és AUSZTRÁLIA ami a közelben sincs is részt vehetett rajta.

2019. máj. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Az rendezi aki előző évben megnyerte, az induláshoz meg EBU tagság kell ami Izraelnek bő 20 évvel hamarabb megvolt mint Magyarországnak.
2019. máj. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%
Fogd meg a söröm. Nehogy már ne lehetne úgy forditani a térképet. Na itt van. Mondtam hogy ide tartoznak.
2019. máj. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
65%
#1 Igen, a zsidók irányítanak mindent.Sok volt a harcunk.info, meg a drábik jancsi?
2019. máj. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%

"Dehát khm, khm, vannak, akik mindent el tudnak intézni maguknak. És antiszemita, aki ezen fölháborodik. ;-)"


És persze holokauszttagadó is.

2019. máj. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Alkalmas résztvevőknek a European Broadcasting Union aktív tagjai számítanak (a társult tagok nem vehetnek részt). Azok az aktív tagok, akiknek állama az Európai Sugárzási Területen (European Broadcasting Area) belülre esik, vagy akik tagja az Európa Tanácsnak. Az Európai Sugárzási Területet a Nemzetközi Telekommunikációs Unió (International Telecommunication Union) határozza meg.


Az aktív tagoknak olyan szervezetek számítanak, amelyek sugárzásai (elméletben) elérhetőek azon ország teljes lakosságának, ahol a központjuk van.


Ha egy aktív EBU-tag részt kíván venni, meg kell felelnie a Dalfesztivál szabályaiban (melyből minden évben újat írnak) lefektetett feltételeknek. 2006-ban ezek közé tartozik az előző évi verseny sugárzása, és a szabályokban meghatározott részvételi díj megfizetése a határidő előtt az EBU-nak a részvétel évében.


Megjegyzendő, hogy a részvételi alkalmasság nem függ Európán belüli földrajzi elhelyezkedéstől, a névben szereplő „Euro” ellenére, és nincs semmi köze az Európai Unióhoz. Ez megmagyarázza Izrael részvételét a fesztiválokon, annak ellenére, hogy sem a földrajzi, sem a politikai Európának nem része. 1980-ban Marokkó, egy észak-afrikai ország, is szerepelt a fesztiválon.

[link]

2019. máj. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
22%

Ja, valóban meglepő, hogy Izrael rendezi, mert az ISIS szintű islamic jihad és az enyhén lazább csak vallási fundamentalista radikális Hamas simán szetlőheti, életveszély odamenni ezek miatt az állatok miatt.

Szerencsére Izrael mindent elkövet, nehogy valakit megöljenek. A palesztinok meg szerintem imádkoznak, hogy egy rakéta se menjen most Izraeli városokra tisztán civil lakosságot célozva, ha pedig nem imádkoznak, piszok rosszul teszik.

2019. máj. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem hiba hogy egy ilyen náci terrorállam mint Izrael rendezheti meg az Eurovíziós Dalfesztivált. Népirtást követnek el a palesztinok ellen, amiért az emberjogi bíróság élőt kellene felelniük.
2019. máj. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!