Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nyugat-európában (EU)-be...

Nyugat-európában (EU)-be elszegényednek az emberek?

Figyelt kérdés

Ma reggel láttam egy hosszabb riportot egy nyugati országban. Az árúsok panaszkodnak, hogy ne jönnek már hosszú, nagy bevásárlásra az emberek csak a legszükségesebbeket veszik meg. Egy vásárló el is mondta, hogy most akkora az infláció, hogy egyre kevesebbet tudnak vásárolni, csak a szükségeset veszik meg.


Ez mindez úgy, hogy az orosz embargó következtében kialakuló szegénység még be sem köszönt. Ehhez képest mi nagyon jól megvagyunk



2022. máj. 23. 10:54
1 2
 11/18 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Ez nem csak nyugat európában van így, szinte már világméretű a jelenség.
2022. máj. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
3-as. Van h a gép drágábabn viszi be az árút mint ami ki van irva, mert nem nagyon cserélitek le a ki irt árakat :D Ilyenkor kötelesek vagytok a különbözetet visszafizetni vagy szerinted nem kell?
2022. máj. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Át irányítom a vevőszolgálatra....
2022. máj. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
És ott meg visszaadják ak ülönbözetet 13-as :D haha 1-0 a vevők javára haha. Nem hagyjuk amgunakt átvágni. Mondjuk egy csomószor ugy kell szolnom h anyádat ne dobd már ki a blokkot köcsög. Mintha tudnák h kint olcsóbban van irva a gép meg drágábban viszi be :D
2022. máj. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Van aki meg nem kéri, általában én nem dobom ki....
2022. máj. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
te lehet nem, de sokan kidobják h ugy sem kéri a vevő :D
2022. máj. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#16 Azért mert valóban a többség nem is kéri el a blokkot.

Nem kell a pénztárost emiatt hibáztatni, mert mindig van valaki aki valamibe beleköt. Ha lassan adogatja a lehúzott termékeket, akkor miért tötymörög, húzza az időt - ha gyorsan, akkor miért dobálja, így nem lehet elpakolni a szatyorba, engem ne sürgessen, blabla. Ha odaadja a blokkot akkor sokat pörölnek vele, hogy nekik nem kell, miért nem dobja ki ő, ha csak leteszi a blokkot, hogy aki akarja vigye el, akkor jön a szöveg, hogy miért nem adja a kezébe, miért kell neki válogatnia melyik az ő blokkja, meg itt vagy te is. És akkor még nem volt ott a főnöke aki megint tök mást vár el tőle.

Szimplán kérd el a blokkot és ennyi. Mindenkinek ezt kellene tenni és utána meg is nézni, még a kassza mellett, hogy a következő vevő már sorra kerülhessen, de ha gond van a blokkal, akkor simán lehessen szólni.

Engem a párom tanított meg arra, hogy minden alkalommal fussam át a blokkot, mert tényleg előfordul még véletlen is, hogy 1 helyett 2-szer lett egy termék lehúzva vagy nem a kiírt áron vitte a gép. És akkor még ott vannak a szándékos visszaélések, mint a múlt héten, hogy a póló gyári címkéjén ott volt az ára, de a vonalkód már több száz forinttal magasabb áron vitte be a gépbe. Otthon mát hiába veszi ezt észre az ember, akkor kell.

2022. máj. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
17-es multkor mondtam neki h most kiszeded a kukából a blokkot haha :D :D Én azt utálom még h elkezd beszélgetni a vevővel és azért nem halad a termékek lehúzásával. Hát a fenének beszélget a vevővel? nem érdekel h rokon meg minden. Nem ezért kapja a fizetését h trécseljen :D
2022. máj. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!