Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Oroszország miért nem hozta...

Oroszország miért nem hozta el a nyugati devizatartalékait a háború előtt ha 99% esély volt arra hogy befagyasztják?

Figyelt kérdés
Most csomó pénzt bukhatnak ez miatt mert ebből építik újra Ukrajnát.

2022. máj. 24. 12:01
1 2
 11/12 MDaniel98 ***** válasza:
Igazából szerintem nem sejtették, hogy ennyire heves lesz az európai reakció erre, hiszen 2014-ben is megtámadták Ukrajnát, aztán mégse fagyasztottak be senkinek semmijét, sőt ez alapvetően elég távol állt az EU-tól.
2022. máj. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#11 Ez így nem igaz, csak szeretnénk hinni, hogy ez távol áll az EU-tól.

Venezuela ellen 4-5 éve hoztak hasonló durva szankciókat (az igaz, hogy az amcsik, de most ez egy társaságnak számít az oroszokkal szemben), ahogy sorra büntettek hasonlókkal másokat is a világban az elmúlt években.

Tényleg nem lehetett arra számítani, hogy az EU és az amerikaiak majd úgy fognak viselkedni az oroszokkal, mint Hitlerék tették a zsidókkal. csak a származás, név elegendő a szankcióhoz, nem számít, hogy pont Putyin rendszere elől ment éppen más országba élni az illető. Ezt elismerem, engem is megdöbbentett. Erre szerintem normális ember nem számított, ebben igazad van.

2022. máj. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!