Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szólnátok ahhoz, ha...

Mit szólnátok ahhoz, ha Putyin és Zelenszkij twerkpárbajban döntene a világ sorsáról? Nem lenne fair intézkedés a sok ártatlan civil, meg ptsd-s katona halála helyett ezt így elintézni?

Figyelt kérdés

Na már most Putyin ilyen menő sportoló, meg minden, Zelenszkij meg színész volt eredetileg, és van is róla egy videó, amiben magassarkúban meg latexban táncol technóra! Én azt a zenét amúgy nagyon élem, azt szoktam hallgatni amikor megyek munkába, vagy levest főzök a gyerekeknek.


Mit szóltok? ÉN ODABÍZNÁM. Intézzék el ŐK! Utána jöhet megszállás, meg minden xar, de ezt a sok hullát meg békegalambot instán már nem bírom.



2022. máj. 25. 14:22
A kérdező szavazást indított:
Odabízom, nekem aztán mindegy mi lesz...
Mehet a buli, úgyis Putyin lesz a nyertes!
Let's Dance, Zelenszkij lenne a király!
Hát ez nem jó ötlet, kifejtem
Mást gondolok a témáról, kifejtem
19 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyp harc lenne ha bíden is beszállna
2022. máj. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Te ezt úgy képzeled, hogy az ukrán emberek majd szó nélkül átengedik mindenüket az oroszoknak, csak mert Zelenszkijt lenyomták twerkpárbajban?
2022. máj. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
P inkább Ikariamon foglalgatná el a városokat, ott kifosztás és megszállás is van opcióban. MMORPG játék tehát valós felhasználó városait lehet elfoglalni…aztán neki meg felkelést kell tennie ha megerősödik…
2022. máj. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Rettentően humoros vagy, kérdező
2022. máj. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

ó, egyre jobb teóriák vannak itt, vicceske :D


2-es


hát nagy a tét, viszont ha putyin veszít, akkor az ukránok simán bezsalnak ellenállás meg minden nélkül oroszországba, sőt, velük akarna dealeket nyélbe ütni mindenki, hogy aztán oroszország romjain nyerészkedjenek. hát ez ilyen. a játékgépbe is kell pénzt bedobni ahhoz, hogy nyerni tudjál :D

2022. máj. 25. 14:31
 6/11 anonim ***** válasza:
Azt meg az oroszok nem hagynák szó nélkül, a legkevésbé sem izgatná őket, hogy Putyin milyen párbajt veszített el.
2022. máj. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
:(((
2022. máj. 25. 14:36
 8/11 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Na, az biztos, hogy ennek lenne nézettsége.
2022. máj. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Más hallotta már ezt az odabízom kifejezést, vagy csak nekem új? Óriási amúgy, ahogy az ötlet is :D
2022. máj. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
a pszichológiában használatos C: igazából az a nagy különbség, hogy ha elengeded, akkor az érted, hova megy meg mi történik?? ha viszont odabízod, akkor az a cuccos a sorsé/Istené/energiáké stb. és akkor azzal te nem foglalkozol :D
2022. máj. 26. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!