Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szólnátok ahhoz, ha...

Mit szólnátok ahhoz, ha Putyin és Zelenszkij twerkpárbajban döntene a világ sorsáról? Nem lenne fair intézkedés a sok ártatlan civil, meg ptsd-s katona halála helyett ezt így elintézni?

Figyelt kérdés

Na már most Putyin ilyen menő sportoló, meg minden, Zelenszkij meg színész volt eredetileg, és van is róla egy videó, amiben magassarkúban meg latexban táncol technóra! Én azt a zenét amúgy nagyon élem, azt szoktam hallgatni amikor megyek munkába, vagy levest főzök a gyerekeknek.


Mit szóltok? ÉN ODABÍZNÁM. Intézzék el ŐK! Utána jöhet megszállás, meg minden xar, de ezt a sok hullát meg békegalambot instán már nem bírom.



2022. máj. 25. 14:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem semmi, még külön definíciója is van, ráadásul teljesen logikus. Nagyon tetszik, különösen hogy ettől az "engedd el"-től meg a falnak megyek. Na de majd mostantól, egyszerűen odabízom az energiákra!

Hogy ne offoljam teljesen szét, szerintem Zelenskij nyerné, de a szó miatt természetesen az első lehetőségre szavaztam :)

2022. máj. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!