Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A globalizáció miért jelet...

A globalizáció miért jelet táptalajt a szélsőliberális (BLM,LMBTQ,genderizmus,migráció) eszmékhez?

Figyelt kérdés

2022. máj. 30. 10:07
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
#30: Egy meleget milyen hátrány ér, ha házasság helyett bejegyzett élettársi kapcsolatként ismeri el őket az állam, mint ahogy ez most is van?
2022. máj. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
62%
Szóval vagyok én mint nem laktózérzékeny (heteró)fickó, megehet bármit, mert nem lesz bajom töle, ha most holnaptól a laktózérzékenyek is mind ihatnának, ehetnének amit akarnak, akkor nekem mi hátrányom lenne belöle!
2022. máj. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
5%
Milyen hátránya származik egy muszlimnak abból, ha meggyalázzák a kultúráját?
2022. máj. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
62%
31! Öket kérdezd, de föleg az, hogy ok nélkül vannak másképp nevezve meg hátrányosan megkülönböztetve ezáltal. Én azt nem értem, hogy én mint heteró miért NE támogassam öket ebben? Ha nekik jó, nekünk meg hátrányunk nincs belöle? Akkor?
2022. máj. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
76%

"tanulmányok vannak arról, hogy a melegek között háromszor annyi a pedofil, mint a heterók között?"


A pedofilok elsöprő többsége hetero férfi a statisztikák szerint:


"A felnőtt molesztálási esetek 90%-át (heteroszexuális pedofilként címkézhető) férfiak követik el kiskorú lányok ellen"


[link]

2022. máj. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
62%
35! Ez úgyis csak terelés volt.
2022. máj. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
58%
#35: Igen, viszont a meleg férfiak között háromszor annyi a pedofil, mint a hetero férfiak között.
2022. máj. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Migráció már az dédszüleim, nagyszüleim idejében is létezett, a református lelkész dédapám Debrecenből ment ki a keleti orosz frontra és ismerkedett meg egy ottani orosz ortodox pappal, és elvette a lányát, és hazahozta magával Debrecenbe ahol összeházasodtak, és született egy leánygyermekük az én anyai nagyanyám...


Apám apja meg a szintén orosz birodalomhoz csatolt Kaunas melletti kisvárosban nőtt fel, amelyet magába olvasztott Kaunas város terjeszkedve... lengyel volt, de eléggé vegyes volt második világháborúig Litvánia etnikai térképe, aztán Nagyapám Wroclawba telepedett és alapított családot

2022. máj. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
62%
37! Ezt amúgy honnan vetted? Csak kérdem, ha már a korábbi kérdésekre nem válaszolsz.
2022. máj. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!