Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi értelme van előre leválni...

Mi értelme van előre leválni az orosz olajról?

Figyelt kérdés

Addig amíg nincs máshonnan....

Ezért nő az ára mert van kereslet rá de duzzogunk és nem kell az orosz olaj... Nem logikus lépés amit Európa tesz....



2022. jún. 3. 08:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem az összes Kínai arura is embargó kell!!Nem szabad függni tőlük!!

A kínaiak megszállták Tibetet!!Elfoglalták!!Én mint demokrata nem nézhetem tétlenül hogy a demokraciat tiporják a kínaiak!! Ezt mélyen elitélem!!És a kungfut meg a rizst be kell tiltani!!

Éljen Tibet!!Szállítsunk Tibetnek fegyvereket!!

2022. jún. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
84%
Semmi.
2022. jún. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
52%
"usa azt mondta" :D
2022. jún. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen csővezetékes olajszállításról nem kellene lemondani, hanem csak mérsékelni a fogyasztást, így csak azt érik el, hogy még nagyobb lesz a környezeti terhelés, mert tankerhajókkal többet szállítanak, plusz ha gázt is szállítanak azt meg le kell hűteni, ami megint csak környezeti terhelés(a hajóról nem beszélve, ami szállítja).
2022. jún. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!