Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Meddig fog még Európa migránso...

Meddig fog még Európa migránsokat befogadni?

Figyelt kérdés

Egyszer elfogynak, már nem akar majd több idejönni? Vagy egy ponton majd azt mondjuk, ennyi, többet nem bírunk? És ha igen, mikor jön el az a pont?


Én egyébként sajnálom őket, hiszen rossz helyzetben vannak, de ha Európa befogadja a világ összes rossz helyzetű emberét, akkor nem lesz többet Európa. És itt is olyan rossz világ lesz, mint ahonnan ők jönnek.



2022. jún. 7. 02:44
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem minden ország, egyesülés stb érzi, mikor túl telített.


Európa humanitárius érdekeket képvisel. Amíg módjában áll, segíteni fog.


Ezt alakítják más háborús helyzetek, gazdaság stb. Biztosan lenne olyan gazdasági holtpont, amikor már nem tudjak garantálni mások befogadását . Talán akkor .


Másrészt ez nem

Új keletű dolog. Gondolj Amerikára . Oda is Európából emigráltak a legtöbben, ma már gyökeres amerikaiak . Nem feltétlen rossz ez.


Illetve pl itt van mo problémája is, sok az eltartott és kevés a gazdaságilag aktív. A bevándorlás szinte segít. Csak nézz egy gazdasági kórfát, borzalmas a helyzet. Sajnos be kell látni, de manapság a nacionalizmust felülírja a gazdasági helyzet.


Sajnos oda jutottunk, hogy a bevándorlás talán pozitív is lehet.


Szó se róla, én is szeretem, ha Magyarországon magyarul beszélhetek, de ezt már kb 7 éve feladtam. Közgazdászként minden nemzettel találkoztam már itt , egyébként nem rossz, de valahol szomorú, hogy mi magunk nem tudjuk betölteni a szükséges gazdasági réseket( pedig van kapacitás ) . Ezen kellene dolgozni. Nem piac gazdaságra gondolok, de ha lenne kezdeményezés, lenne megoldás is. Sajnos ezeket nem látom itt.


Sajnos bármikor ugyan ide juthatunk. Emiatt nem itelkezem …

2022. jún. 7. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen intézkedéseket hoznak bármilyen menekültekkel szemben, az kb az EU elveinek a szembekakálása.

Előbb utóbb tényleg kell már valami, ha már pl a Macron ezekkel kampányolt, ott már rég baj van.

2022. jún. 7. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Amíg Putin Vladimir oda nem perkel, akkor majd Európa menekül Afrikába.
2022. jún. 7. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Fsms ***** válasza:
75%
Mindig jöttek migránsok az elmúlt 40-50 évben. Ez nem lenne gond, ha számuk elenyésző. A nagy tömegeket nem lehet kezelni.
2022. jún. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd most jön a következő hullám és a következő hiszti, hogy be kell őket engedni?
2022. jún. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Örökre. Ők 5.8-es rátával szülnek, otthon. Id ejut mindig. Nekünk kell elhagynunk ezt a kontinenst
2022. jún. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Amíg nem lesz vezetői elit váltás az EUban és nem adják ki a tűzparancsot a határon.
2022. jún. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%

A Dánok is meg a Svédek is kva jól jártak a bevándorolt erőforrásaikkal!!

Gazdaságilag nagyon megérte,mert

több rendőr(munkahelyteremtés) meg gumibot,spray,pajzs,pisztoly,lőszer,kamerarendazerhálózat stb(eszközök gyártása,felszerelése)

2022. jún. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 MDaniel98 ***** válasza:
8# Dánoknál nem olyan rossz a helyzet, a svédek már más lapra tartoznak.
2022. jún. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!