Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A 3. világháború kuszobén?...

A 3. világháború kuszobén? Biztos ez is csak kuki méregetés...Medvegyev bejelentette amint amerikai gyártmányu rakéta csapodik be orosz földön azzonali megtorlásra számíthat a nyugat.

Figyelt kérdés
[link]

2022. jún. 8. 08:06
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Haza kellene húzniuk a gyökér oroszoknak, és nem gyilkolászni meg fenyegetni az európaiakat.
2022. jún. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Én nem értem, hogy ezek a nyomorult amerikaiak, miért csak a szegény oroszokat támadják mindig, amikor ott lenne, Kina, India, Észak-Kórea, de valahogy pont csak és kizárólag az oroszokkal akarnak világháborút kirobbantani, én ezt nem értem
2022. jún. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
A negyedikről se feledkezzünk meg 😜
2022. jún. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mondja meg a 21 éves Ivánnak, (akinek a mamájával együtt járt iskolába), aki kezeli majd a rakétaindítót.

Ha nem tetszik a politikusoknak a szitu, menjenek ők a csatatérre.

2022. jún. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
Köszönjük szépen, 3 hónapja még mindig várjuk a soha nem látott következményeket amit az oroszok ígértek ha valaki bele avatkozik a háborúba.
2022. jún. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 MDaniel98 ***** válasza:
93%
Ha Oroszországra is kiterjedne a háború az tényleg a konfliktus eszkalálódásával járhat, ezért én abban bízom, hogy ez nem fog megtörténni.
2022. jún. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem terjed sehova,akkor is 1-2 év még.
2022. jún. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!