Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Oroszországnak vagy Ukrajnának...

Oroszországnak vagy Ukrajnának drukoltok a különleges katonai operációban?

Figyelt kérdés

2022. jún. 12. 02:29
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
22%

Én mindig a sokkal jobbnak a győztesnek drukkolok a fociban is.

Az oroszoknak természetesen.

2022. jún. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
76%

29: "Ukrajna nem képes önálló álamként müködni."

A gabona, a kukorica, olaj stb. ár-spiráljának legfőbb okozója, hogy Ukrajna kiesett e termékek nemzetközi kereskedelmi körforgásából!!!

Ukrajna nagyon sok mindenben termelésében az első 10 között van...

2022. jún. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
19%
#32 A kettő nem zárja ki egymást.
2022. jún. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
44%

"Valjuk be öszinén.Ukrajna nem képes önálló álamként müködni."


Tehát akkor az elvileg szuperhatalom Oroszország, egy nem működő országgal sem bír el? Mi lenne, ha még működne is Ukrajna? Kék-sárga zászló lenne a Kreml-ön? Hát figyelj én is nagy kritikusa vagyok az oroszoknak, de idáig én se mennék el, hogy ilyet mondjak, mert akkor ezzel még jobban degradálod az oroszokat.

2022. jún. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
88%
#34 Az "ukrán" oldalon harcol a NATO is.
2022. jún. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim válasza:
60%

Teljes mértékben Oroszországnak drukkolok, de nem az ukrán emberek ellen vagyok.

A Zelensky kormány egy nacionalistákból álló terrorista szervezet, amit az USA és a Nyugati baloldal pénzel!

De látom, itt sok a nyugati multimilliárdosok által üzemeltetett média agymosottja és nem tudják, hogy 2014-től mit műveltek az ukrán szélsőségesek az ukrajnai kissebbséggel.

A magyarokat is rengeteget provokálták, de a Dombász térségi oroszokat ölték is!

Csak nézd meg az ungvári tv dokumentumfilmjét a magyarellenes megnyilvánulásokról, mielőtt Zelensky fenekébe benyalsz!

https://www.youtube.com/watch?v=3D3dUV1TktA&t=3s

2022. jún. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
27%
Nem lehet észrevenni, gyakorin mennyire felülreprezentáltak a sötét bunkó "világpolgár" söpredékek. Senki nem drukkol a büdös ukránoknak, el kell taposni ezt a velejéig romlott terrorállamot. Az a kretén aki Trianonhoz hasonlítja a szituációt, az jobban tenné, ha emigrálna a tejútrendszerből.
2022. jún. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
71%
A hololoknak befellegzett!
2022. jún. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 bbenjoe ***** válasza:
Ismerve az idejáró kommentelők többségének a beállítottságát, a szavazás jelenlegi állása engem megdöbbentett...
2022. jún. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
75%
Mindkettőnek drukkolok, hogy mihamarabb hagyják abba ezt a háborúsfit amiből csak a fegyverkeserkedők húznak hasznot, illetve az olajmágnások! Ennyi.
2022. jún. 19. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!