Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Megérte a koronavírus elleni...

Megérte a koronavírus elleni védekezéssel majd az oroszok elleni szankciókkal együtt tönkretenni a világgazdaságot úgy, hogy most megállíthatatlanok az árak?

Figyelt kérdés
2022. jún. 12. 20:03
A kérdező szavazást indított:
Igen megérte, helyesek volt a politikusok döntései.
Nem érte meg, a politikusok nagyot hibáztak.
25 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
donáth annának mindegy ő havi 5 milliót keres
2022. jún. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem meg. Csökkenni fog a túlnépesedés.
2022. jún. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
NEM
2022. jún. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
USA-nak megérte.
2022. jún. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%

Nem érte meg, csak a politikusokat és a feletti szinteket nem érdekli.


Mindig a kisember szív ja meg, még egyszer csak öntudstra ébredünk, mint a terminátor és akkor...

2022. jún. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem lenne jó mindenkinek. Az utóbbi időben annyi munkám volt, hogy 5 nap alatt is alig végeztem. Mi lenne, ha 4 nap alatt kéne megcsinálni? Maradnék bent estig? Vagy hogy? A munkámat mindenképp meg kell csinálnom, nem tolhatom át a következő hétre. Nekem szívás lenne.
2022. jún. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy van munkád, ha meg nem akarsz dolgozni, mondjál fel. Jó pénzért megyek és betöltöm az állást. De most komolyan mondom, menj el akkor csövinek.
2022. jún. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Mivel az alternatíva várhatóan egy sokkal súlyosabb egészségügyi válság utáni jóval súlyosabb gazdasági visszaesés lett volna, igen, megérte. Mivel a két lehetőség közül ez volt a kisebbik rossz.
2022. jún. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
6-os szerintem nem ide szánta a választ, hanem a négynapos munkahéthez.
2022. jún. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
44%
Azok az országok ahol nem hisztiztek sőt egyenesen tudomást sem vettek az egészről mind bebizonyították, hogy ezt az egész helyzetet békén kellett volna hagyni akárcsak az influenzaszezonokat. Minél nagyobb volt a hiszti annál nagyobb lett a baj minél kisebb volt a járványügyi hisztéria annál kisebb volt a baj. Ahol meg tudomást sem voltak hajlandóak venni róla ott meg mintha egyenesen nem is lett volna semmiféle járvány.
2022. jún. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!