Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mindenki az új világrendről...

Mindenki az új világrendről beszél.Mi lesz az? Ki milyen szerepet fog betölteni?Esetleg megszunik az Usa által diktált világrend és oroszországnak mi lesz a szerepe?

Figyelt kérdés

2022. jún. 18. 14:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Konteósok
2022. jún. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%

Újra felosztják a világot.

Amerika meggyengül,európa el lesz nyomva,az orosz-kínai tengely megerősödik és átveszi a vezető szerepet végre.közben persze lehet hogy kilőnek néhány atomot,ez is benne van a pakliban.mindenesetre jobb mielőbb eldönteni hogy melyik oldalra álltunk,kit támogatunk.

2022. jún. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszi 2es értem,de diillemába vagyok hova is kéne álni,de inkább a kína-orosz világrenhez csatlakoznék
2022. jún. 18. 14:50
 4/13 anonim ***** válasza:
30%
Az USA fog kapni egy kis orosz gyártású tisztitott uránt meg plutóniumot hyperszónikus házhozszállitással.
2022. jún. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
3-as, én is:)
2022. jún. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
2-es, de akkor ha a "jó oldalra" állunk, elvileg jobb helyzetben leszünk, mint a nyugat-európai most még jóléti államok?
2022. jún. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
2005-ös cikkben olvastam, hogy Kina 2020-ra a második helyre fog lépni a nagyhatalmak sorában mind gdp-ben, mind katonailag. Igaza is lett a cikkirónak aki a CIA tanulmányára hivatkozott. Most pár év csak és az első lesz Kina. Persze nem látjuk a jövőt. Szerintem, nekem az a véleményem, hogy a Covid is egy mesterséges virus volt. Nehezen tenne le az USA az első helyről. Pedig a történelem tanusitja, hogy a nagyhatalmak életideje 70-100 év. Jönnek fel a kinaiak nagyon. Az USA legnagyobb gdp-jű vállalatának a 6000 beszállitójából 5000 kinai. Aztán ott van India ami ellenséges Kinával. Úgyhogy szerintem többpólusú világ jön egy kis időre. Amerika meg megy a süllyesztőbe. Most nehéz ezt elhinni, de ezelőtt 150 évvel még anglia volt a világ közepe, a világ műhelye az ipari forradalmával. Most az USA az. Az EU a nyomdokaban sincs neki. Kina pedig be fogja előzni ha csak nem vetnek még be pár virust ellene.
2022. jún. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Isti22 ***** válasza:
2022. jún. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 MDaniel98 ***** válasza:
51%
Nekem ezzel az új világrenddel az a bajom, hogy bármikor bármire lehet hivatkozni, hogy ez már az, a világ nagyhatalmai mindig az új világrend létrehozásán munkálkodnak, soha nem érnek végig a célon, és éppen azok a személyek akiknek az új Világrend létrehozását tulajdonítják kb. 5 évente cserélődnek a legújabb célpont most épp Klaus Schwaab aki szerintem is egy nem szimpatikus ember, de a befolyását szerintem igencsa eltúlozzák, pár éve még a konteósok 99.9%-a azt se tudta ki ő.
2022. jún. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%
Csakhogy az általad konteónak nevezett történet több száz éves terv, amit ugyanazok a gazdag családok sarjai hajtanak végre következetesen. Ami tegnap konteó volt ma már valóság. Rekedt hangú Klaus csak egy lecserélhető pszichopata csicska. Rockefeller,Rothschild,Astor,Rupert,Carnegia,Pritzker,Morgan,Walton stb... Ott a lényeg.
2022. jún. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!