Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Coviddal és az orosz-ukrán...

A Coviddal és az orosz-ukrán háborúval tényleg egy Új Világrend köszöntött be?

Figyelt kérdés

Kezdődött a halálos vírussal, a sohasem látott lezárásokkal, majd korlátozásokkal. Most meg a szomszédban háború dúl, már vagy 11-12 napja és nem csillapodnak a kedélyek. Ez szörnyű. Elég rendesen eltervezték ezt.

Most úgy tűnik a világ urai Oroszországot akarják meggyengíteni, így ők kiesnek a nagyhatalmak sorából, meggyengül Európa is.

Marad az USA és Kína, ők is lerendezik majd egymással és egypólusúvá válik a világ. Sajnos nem kizárt az atomháború és a világháború sem.



2022. márc. 12. 22:24
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
31%
Azt ugye tudod, hogy a vírusnak még egyetlen halálos áldozata sem volt? Olyan volt hogy adták a kórházaknak, hogy aki koviddal fertőzött azt tilos újraéleszteni, bármiben halt is meg. Konkrétan olyat aki a vírus miatt halt volna meg, mert olyan betegséget vagy szövődményt okozott volna nála Európában még patológus nem talált. Márpedig ha lenne ilyen, ők azért csak tudnának róla.
2022. márc. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
86%
Valóban elég gyanúsan követik egymást az események. Vajon mi lesz a következő lépés?
2022. márc. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
3: Ufók, természeti katasztrófák, áramkimaradások, internet-kimaradás, meteor... Kb ezt tudom elképzelni...
2022. márc. 12. 22:34
 4/31 Humor Herold ***** válasza:
88%

#2

Remélem a következő egy cyber támadás...vagy egy erőteljes elektromágneses impulzus generálása, aminek következtében egy csapásra pár évtizedet repülünk vissza az időbe..és nem lesz se áram se víz, semmi.Se net, se média,se hírforrás.Azt se tudod majd mi történt és mi történik.

2022. márc. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
4: Nem lesz Gyakori se??!! Úristen, akkor én megölöm magam... 😱😱
2022. márc. 12. 22:38
 6/31 anonim ***** válasza:
89%

2

Egy ukrán laborból kiszabadult....

2022. márc. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Kína fogja átvenni a vezetést, ugye ott már van ez az arcfelismerő, meg tech meg minden…szerintem gazdaságilag a DS széndékosan akarja nyugatot USA-t és az EU-t is gyengíteni, szerintem Kína lesz, Nostradamus is valami hasonlót mondott,
2022. márc. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
79%

7

Az usa nem gyengült

2022. márc. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
87%

Hát én nem tudom mennyire tenne jót a világnak egy kommunista Kína..


Covid nyilván, oldanak fel minden korlátozást érdekes :)

De remélem a covid tényleg vége lesz, papíron is.

2022. márc. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

7: Igen Oroszország kiesik, Amerika és Kína pedig megmérkőzik a kizárólagos világuralomért.

Ez lesz szerintem. Amerikában van a világ pénzügyi központja, nem? Szerintem Amerika érdeke ez a káosz is.

2022. márc. 12. 22:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!