Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi az oka annak, hogy Nyugat-E...

Mi az oka annak, hogy Nyugat-Európában, egyes politikai, vagyis inkább civilszervezetek megpróbálnak érzékenyíteni a pedofíliával kapcsolatban, sőt már-már dekriminalizálni is akarják azt?

Figyelt kérdés

2022. jún. 23. 23:54
1 2 3 4
 21/35 anonim válasza:
Köszönjük. A mai vadhajtásokat elolvastad már?
2022. jún. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

"csak vágyai vannak"

Szóval hajlandó elmenni az orvoshoz és hajlandó gyógyszert is szedni, de szerinted ugyan olyan gonosz, mint aki megerőszakol kisgyerekeket.


"ez olyan, mintha egy bombát vinnél a tömegbe"

Köszönjük a véleményed miszter doktor géniusz, de ez egyenlőre az orvosok dolga, hogy eldöntsék mennyire funkcionális az ember és csatlakozhat-e a társadalomhoz.

De gondolom a pszichológiáját ezeknek az embereknek tanulmányoztad, igaz?



"és aki nem éli ki, csak ''áldozata'' a betegségnek, az oldja meg maga"

Okés, aki változni akar annak a k0rva anyját, segítsen magán.

Aki elmegy orvoshoz és gyógyszert szed annak is a k0rva anyját.

Látszik értelmes vagy kérdező.

Nem is csoda, már első olvasásra látszik honnan nézed a híreket és fingod sincs a valóságról.


De nem baj, van itt elég komment amire nem tudtál válaszolni érdemileg.

2022. jún. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Kissé elszomorító, hogy ennyi pedofil védő van itt, de hát ilyen ez a liberális tempó, jajj szegény pedofilok, ha az áldozatok lelki világa feleannyira érdekelne titeket, mint ezeké a beteg állatoké, talán jobb világ lenne már, tudod, első az áldozat, és csak utána a bűnöző.
2022. jún. 26. 11:40
 24/35 A kérdező kommentje:
A másik, ha ennyire nem értetek evvel egyet és csak személyeskedni tudtok, akkor mi a fenének válaszoltok a kérdésemre, ha úgy is bántja az érzékenységeteket.
2022. jún. 26. 11:42
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

Köszi, hogy nem válaszoltál semmire amit leírtam, csak nyomod ezt az általánosító dumát.


Tudod ezt a viselkedést véleménybuboréknak hívják.

2022. jún. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Még hozzá tenném, hogy milyen érdekes ami után az első premisszád elszállt, azután mindig változtatsz a sztoridon és máshogy akarsz támadni.


Nem vagy őszinte, csak a saját hülyeséged véded.

2022. jún. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
25# Minek válaszoljak, amikor ismertettem már az álláspontomat, a podofília megvalósítása, és maga a betegség (amelyet nem akar kiélni) is bűn, hisz tudod, most nem akarja kiélni, de ki tudja, hogy mi és hogyan fog változni ebben a beteg emberben, lehet ma nem, de holnap igen, lehet csak azért nem éli ki a vágyait, mert fél a retorziótól, nem is belső eltökéltség alapján, szóval tudod, ez nem olyan egyszerű, és még nekem van véleménybuborékom, szerintem egyszerűen lehetne segíteni ezeken az embereken, kémiai kasztrálással, ami nem azt jelenti, hogy levágjuk a faszát, hanem, hogy olyan kémiai anyagokat juttatunk a szervezetébe, amik csökkenti, vagy akár meg is szüntetik a szexuális jellegű vágyait.
2022. jún. 26. 15:21
 28/35 A kérdező kommentje:
26# Miért ne lennék őszinte, én azt gondolom, hogy a pedofília megvalósítása, és már maga a vágy is egy bestiális és ember alatti perverzió (a vágyból jön a megvalósítás, ezért a vágy is az) Én csak annyit mondok, hogy sokkal inkább kellene foglalkozni, akárcsak ezeknek az állatoknak az áldozataival, mint a ''szegény'' pedofilok lelki világával, értik?
2022. jún. 26. 15:25
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

"Minek válaszoljak, amikor ismertettem már az álláspontomat"

Na és itt kiderült, hogy miért nem akarsz válaszolni.

Van olyan kérdés amire nem tudsz vagy akarsz és inkább ignorálod őket.

Ha meg biztos lennél magadvan, akkor bátran mernél válaszolni akármire.


"most nem akarja kiélni, de ki tudja, hogy mi és hogyan fog változni"

Még mindig nem a te döntésed, hanem az orvosoké.

Most ugye tudod, hogy feleslegesen írod ezt le?

Nem mersz kérdésekre válaszolni ami megmutatja, hogy félsz, csak elismételed újra amit eddig mondtál.

Vélemény buborékban kell maradnod. A kis aranyos.


"hanem, hogy olyan kémiai anyagokat juttatunk a szervezetébe, amik csökkenti, vagy akár meg is szüntetik a szexuális jellegű vágyait"

Emberi szinten ez megy.

Ezt értem az orvosok és a pszichiáterek kezelése alatt, de gondolom fingod sincs, hogy most milyen fajta kezelést kapnak ezek az emberek.

Na innen látszik csak azt fogod fel ami a buborékodon belül van és még jó hogy nem játszod el a nagy feltalálót.



"már maga a vágy is"

Én megértem mivel van a probléma, viszont a vágyaidon nem tudsz változtatni.

Ez már majdnem a keresztény, ha gondoldz rá bűnös vagy mentalitás.

Meg mindenkit egy kalap alá húzni, hogy minden pedofil egy erőszakos emberi aki ha kaphat az alkalmon megerőszakol bármilyen gyereket az nevettséges.

Itt van egy logikai ugrás.

De gondolom a véleménybubor4kon belül azt sem mondják el, hogy van heteroszexuális emberből is rengeteg szexuális bűnöző.

Aki nem azért teszi meg, mert gyerek hanem kihasználhat egy nála gyengébbet.

Ennek azért jóval több oldala van, mint amiket itt összehordasz.

2022. jún. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Nekem tök mindegy, hogy hetero vagy homo az illető, aki gyereket abúzál, az így is úgy is bűn. De mindegy is, aki nem képes felfogni, hogy a gyerek az első, hogy egy gyermekbántalmazó, és vagy olyan ember akinek ilyen vágyai vannak rossz, avval nincs mit beszélni, mert valami erős gond van nála. Bevallom nem számítottam arra, hogy mindenki egyet fog érteni velem, de hogy valaki pedofilokat fog védelmezni, na arra a legvadabb álmaimban sem gondoltam, na de én itt ezt le is zárnám. Mert nem érdekelnek a szexuális ragadozókat érzékenyítők dumája.
2022. jún. 26. 16:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!