Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy kiderült, Joe Biden kártyáról olvassa a parancsokat amiket végre kell hajtania?

Figyelt kérdés

Biden programkártyákról olvas mindent,még azt is hogy le kell ülni stb.,mint valami robot.


[link]


Mi a véleményetek a legerősebb ország vezetőjéről?



2022. jún. 24. 13:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
59%
Nekem az a véleményem róla, hogy ez nem újdonság, már rég tudni lehetett. Ő csak egy báb, azt csinálja, amit mondanak neki.
2022. jún. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
73%
Árnyékkormány van az USA ban
2022. jún. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
63%
Az USA szégyene Biden, meg valahol a hülyék leképeződése is.
2022. jún. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
75%
Már az elejétől tudható volt, hogy csak bábnak akarják, nem tudom, hogy ez hogy nem esett le a szavazóknak. Azóta is több dolog jelezte, hogy már nem százas az öreg
2022. jún. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
51%
Egy szaros báb a vén trotty.
2022. jún. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
82%

Nyílt titok, hogy Biden valóban csak egy báb és az is nyílt titok, hogy mire és kinek.


[link]


Nyílt titok, hogy a gazdasági válság, az áremelkedések, élelmiszerhiány, üzemanyagok áremelkedése nem a háború miatt van.


[link]


Nyílt titok, hogy a covid, a Vuhani denevér helyett Vuhani virológiai laborból származik, ahol koronavírusokkal kísérleteztek. A labor Amerika és Fauci kezében van. A covid nem véletlenül lett világjárvány.


[link]


[link]


[link]


Nyílt titok, hogy Schwab 2 évvel ezelőtt elindította a Great Reset projektet, aminek célja többekközt a fosszilis energia kivezetése és a magántulajdon eltörlése. Lásd Orbán, Fit for 55, illetve EU parlamenti ülés.


[link]


[link]


Nyílt titok, hogy az iparágak hogyan épülnek fel és kinek a kezében vannak.


[link]


Nyílt titok, hogy a 4.ipari forradalom mit takar és az is, hogy a korlátozások, lezárások, intézkedések stb nem az emberek érdekét szolgálta, nem a 0,2% halálozási rátájú covid miatt voltak, vannak és lesznek.


[link]


Nyílt titok, hogy Új világrend kezd épülni, melyet kevesebb emberrel terveznek. Új Világrend nemzetközi konferencia 2015:


[link]

2022. jún. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
59%

Én Bident bármikor javaslom a vers mindenkinek sorozatba 30 évvel ezelőtt. Olyan szépen tud felolvasni. Tiszteletre méltó. Én nem tudok ilyen szépen angolul olvasni.


[link]

2022. júl. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!