Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Orbán Viktor:Ukrajna mellett...

Orbán Viktor:Ukrajna mellett állunk, Oroszországnak nem volt elég oka megtámadni egy másik országot. Vélemény?

Figyelt kérdés

Én eddig is Ukrajna mellett álltam. Örülök hogy Orbán ezt mondta remélem ezt meghallották a Putyin drukker Fideszesek is.


Nem véletlen hogy egész Európa Unio Ukrajna mellett áll ez az EMBERSÉGESL!


Amit sajnálok hogy vannak olyan érzéketlenek akik Oroszországot támogatják.



2022. júl. 5. 18:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Egyetértek bár semmilyen okot nem találok én a háborúra.
2022. júl. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Lehet háborúsdit játszani a számítógépen és csak ott.
2022. júl. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Molyember ***** válasza:
45%

Egy kicsit most nem értik, de hamar átáll az agyuk.

"Óceánia Keletázsia ellen visel háborút; Óceánia mindig is Keletázsia ellen viselt háborút."

(A múltkor valaki kijavította az idézetet, miszerint az Kelet-Ázsia. Hát, nem. Az bizony Keletázsia.)

2022. júl. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom,hogy végül mi döntött az oroszoknál a háború mellett.Mindenesetre nehéz döntést hoztak,de ahogy az idő telik látható,hogy Oroszország szépen lassan mindent elér.Ez itt a helyzet most,hogy az orosz mozdony menetel,és nem nagyon érdekli őket az,hogy Európa mit gondol.A háborúnak akkor lesz majd vége ,ha Oroszország a fő célokat elérte.
2022. júl. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
9%
Eddig is tudtuk, hogy orbán az USA csicskája.
2022. júl. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

Azt nem tudom,hogy ki mellett állunk valójában ebben a konfliktusban,de a háború kapcsán Oroszországot csak nagyon halkan,mintegy "kötelező jelleggel"

marasztaltuk el.Ugyanakkor az ukrán EU-tagjelöltség kapcsán hivatalosan is

támogatjuk az Únióba történő belépésüket.Valóban Ukrajna mellett állunk,de

az oroszokat sem nagyon bíráljuk hivatalosan.

2022. júl. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Valóban, mintegy "kötelező jelleggel" oroszokat sem nagyon bíráljuk hivatalosan.
2022. júl. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
17%
Gondolom amikor a covid volt akkor is nyomtad a f@szságaid napi szinten, csak akkor nem ukrajna volt a mantra hanem "minden orvos ezt mondja" "sajnálok hogy vannak olyan érzéketlenek aki nem oltatják magukat és ezzel potenciális gyilkosokká válnak" Ugyanazok az emberek napi szinten itt rinyálnak. Majd ha ennek vége lesz, jön a következő borzalom amin ismét rinyálhatsz. Hajrá!
2022. júl. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ilyen az élet.
2022. júl. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

8as


Ukrajnaban erzo civil emberek halnak meg.....

2022. júl. 5. 20:07
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!