Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Reális lehetőség, hogy az...

Reális lehetőség, hogy az orosz-ukrán háború hiperinflációt gerjeszt Európában?

Figyelt kérdés

2022. júl. 6. 00:11
1 2
 11/17 hypno ***** válasza:
73%

#10


Én most is tapsolok neki. Viszont én is lehetek pragmatikus, aki a fennálló helyzethez igazodik.

És ne kezeld tényként a dolgot, mert én is csak lehetőségként említettem.


Megjegyzem a CO2-nek tökmindegy, hogy földgázból, vagy szénből keletkezik.

2022. júl. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
82%

#10 Ha máskor nem is, akkor ki kellett volna derüljön mindenkinek, hogy valójában magasról tesznek a sötétzöld szlogenekre, a környezet védelmére, amikor megszavazták, hogy a vezetéken érkező földgázt váltsák ki a rétegrepesztéssel, hatalmas szennyezéssel kitermelt, majd energiaigényesen cseppfolyósított amerikai gáz behozatalát, aminél az elviszi az energiamennyiség felét, hogy áthajóztatják az óceánon.

De korábban is láthattad ez amikor Greta még éppen csak lekerült a TOP nézettségi listáról a pandémia indulása miatt, de máris senkit nem érdekelt a környezet védelme, csak legyen minden tele eldobható, egyszer használatos maszkokkal, törlőkendőkkel, fertőtlenítőkkel, eszközökkel.

2022. júl. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
63%
12 Téged lehet hogy nem, de sok embert érdekelt. És nem csak eldobhatós maszkok voltak, a legtöbb ember többszörhasználatos maszkokat vett
2022. júl. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

#13 Ezt nem tudom honnan veszed, hogy a legtöbben többször használatos maszkokat vettek volna, mikor a németeknél konkrétan az FFP2-es maszk viselése volt kötelező, még most is ezt várták el a múlt héten a franciáknál is egyes helyeken.

De ez csak apróság abból a rengeteg eldobható termékből amiket most használTUNK a járvány miatt. Kesztyűk, törlőkendők, stb.

2022. júl. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
32%
14 Az ffp2 es újra felhasználható. Az eldobható kastyűkre rá voltunk kényszerülve, de nem ezek adják ki a szemétszigetet
2022. júl. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
48%

#15 Már hogy a tökömben lenne újra felhaszálható az egyszer használatos FFP2-es maszk?

MZP te vagy az?

2022. júl. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
32%
Kimosod és ennyi
2022. júl. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!