Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy az ukránok szerint a honvédség hamarosan bevonulhat Kárpátalja területére?

Figyelt kérdés

Ukrán politikusok attól rettegnek hogy a magyar honvédség visszaveszi kárpátalját,és felszabadítja a ruszin és magyar népet az ukrán elnyomás alól.



[link]



Mi a véleményetek?



2022. júl. 16. 09:13
1 2 3 4 5
 21/45 Jeffrey Spender ***** válasza:

#20


Te nagyon te, Ukrajnából írogatod a propagandádat, ellenünk ?

2022. júl. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

#20


Korrupció az minden országban van, csak amíg korrupciós listán mondjuk Dánia majdnem tiszta, addig Csehország / Magyarország a tolerálhatóan, kisebb fokú működési zavarókkal bíró korrupt ország, viszont Oroszország és Ukrajna azok 130.-ak a 180.-ból.


A maffializmus kapcsán tudod, hogy mit jelent az ? Hierarchikusan szervezett, konspiratívan működő csoport, amelyek kiemelkedő súlyú gazdasági és akár életellenes bűncselekményekben utaznak, mint emberkereskedelem, szervkereskedelem, drogkereskedelem, fegyverkereskedelem, emberrablások, politikai gyilkosságok és társai, Szemjon Mogiljevics és társai művelték, szerintem Orbánt értelmetlenül kevered ide.


A Magyar Gárda és az Azov / Jobb Szektor / Szvoboda / stb közé hogy tudsz egyenlőségjelet tenni ? A Magyar Gárda ellen felléptek, szétzúzták, meg fénykorukban is a verekedésnél többet nem tudtak, addig az Azovot és társait államilag támogatják, és ők Kalasnyikovval nyomják.


Amikor kisebbségek jogainak eltiprásáról elbeszélsz, tudod, miket beszélsz egyáltalán ? Magyarországon 14 elismert kisebbség van, önálló nyelvekkel, kultúrával, hagyományokkal, szabadon, addig Ukrajnában dúl a magyarellenesség, a nyelvoktatás bezúzásával, a hivatalviselés megtiltásával és társaival.


Az önálló nemzetiségi lista állításához szavazatok is kellenek, és a cigányaink azok a rendes pártokra szavaztak, nem pedig saját kisebbségi politikussal kísérleteztek.



Mi van itt, hogy egy magyar nyelvű fórumon, magyar nyelven azt tolja valaki, hogy milyen rettenetes ez az ország, közben Ukrajna a megtestesült paradicsom ? Ukrán állami propagandát tolsz ? Csak minek járkálsz ide ?

2022. júl. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
100%

Az ukránoknak túl nagy a pofájuk!Nagy az arcuk!Most éppen a szerbeket kostolgatják.Hát nem tudom de a szerbek megenék őket reggelire.

Persze nem fogják, csak elmeleti megallapítás volt.

Csak azt nem vágom hogy ha mindenkivel ba$akodnak ,mindenkinek nekimennek állandóan,akkor hogy akarnak jó kapcsolatokat kiépíteni a jövőben.Mi adjunk nekik ezt meg azt,de közben állandóan be$arik valamelyikük mindig oda,ahonnan enni kap.

Undok egy népség sajnos,annak ellenere hogy az ember szolidaritást vállalt meg sajnálta őket.

Mostanra meg már le$arom a kinjukat,mert van elég bajunk nekünk is!!

2022. júl. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
42%

21-22-es Én lengyel-magyar kettős állampolgár vagyok és litván és orosz is vagyok felmenőim révén. Szexuális kisebbségek állami szinten való üldözése az nem számít nem? Bejegyzett élettársi kapcsolat van, de megszavazták a 33-ast, ami ellehetetleníti a transzneműek jogi nemváltását, ami balkáni állapotokat fog eredményezi, képzeld el egy transznemű ha véletlen otthon felejti iratait, vagy mondjuk bérletét, és mondjuk megakarják büntetni, akkor nem csak abba fognak belekötni, hogy látszólag egy nőnek kinéző személy és nőies nő, iratában az van írva, hogy Kovács Pista, hanem hogy férfi nem is szerepel....és ez a legsúlyosabb, hogy ez a törvény lincselés adhat lehetőséget...


Vagy ott van az LMBTQI- propaganda ellenes törvény, nonszensz... 31 éves vagyok és szerintem nem amiatt lettem meleg, mert biszex Janis Joplint, vagy Placebot hallgattam ahol az énekes sokáig női ruhákban és sminkkel jelent meg és biszex vagy 2 méteres basszusgitáros meleg, vagy mert Fiúk a Klubbolt néztem, hanem azért hallgattam végig, mert ez segített feldolgozni, hogy elfogadjam magam...


Transzneműségre visszatérve, ugye addig az volt, és ez a tudományos-hivatalos eljárás, hogy 18 év feletti magyar állampolgár kérhette ezt, de akkor is bonyolult klinikai szakpszichológus és pszichiáter szakvéleménye kellett, ahhoz, hogy kiadják a jogi nemváltáshoz szükséges papírt. Nem azért adták ki, mert őket megzsarolta a transznemű, vagy jófejségből, tulajdonképpen ezzel a kormány szembement mindennel....


Egyébként mondhatom azt is, hogy a kormányunk mindent szétver... KATA amit ők szavaztak meg, Népegészségügyi rendszert... mindent... MANYUP pénzeket is....

2022. júl. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 Jeffrey Spender ***** válasza:

#24


A származásodnak és a szexuális irányultságodnak mi köze van ahhoz, hogy ennyire kardoskodsz amellett, hogy Ukrajnában mennyivel jobb ?


A szexualitás terén is bocsáss meg, de rémképeket festesz.

2022. júl. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
42%
Rémképek, hogy egy pszichológus nem beszélgethet egy kamassszal és nem tanácsolhat semmit iskolán belül, ha iskolapszichológus egyáltalán... arról, hogy talán úgy érzi, hogy más és nem erősítheti meg pozitívan, hogy nincs ezzel gond? Szerintem az a rémkép az, hogy a kormány azt gondolja, hogy ha melegeket lát a gyermek, akkor ő maga is érdeklődni kezd? És igen sajnos a magyarok Orbánnak köszönhetően eléggé rasszisták lettek... meg xenofóbok...
2022. júl. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

#26


Az LMBTQ-nak háromféle megítélése van:


- 1. ténylegesen üldözik őket, mint az Iszlám világban, az USA Pünkösdi keresztényei és akad még 1-2 más hely, de mégis elsődlegesen ez a kettő jut eszembe



- 2. aki a 4 fal között a párjával beleegyezésen alapuló kapcsolatot él, normálisan eljár munkahelyre, megelégszik a heterókkal azonos jogaival, nem reklámoz semmit, nem jár Pridera és normálisan elfogadott tagja a társadalomnak.



- 3. aki Európai Uniós szervezetekkel és egyéb beazonosíthatatlan lényekkel büszkén vonaglik a főutcán, hetente váltogatja a párját meg a nemét, hímnős, vagy lánylegény, és óvodákba meg iskolákba jár "felvilágosítani" és "érzékenyíteni".



Ennél a kérdésnél ez a 3. eset áll fenn, olyan mély letargiában vagy ettől a rettenetes országtól és helyzettől, hogy Orbánozol, de hogy mi van tőlünk Keletre, az már nem jön át.

2022. júl. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
42%
Tudod nálunk is jó lett volna egy érzékenyítés középiskolában, akkor legalább nem tapasztalja meg egy osztálytársnőm érettségi előtt, aki véletlen megcsókolt egy másik lányt a buliban, hogy milyen az amikor a barátnői kiközösítik őt az osztályban..... és ez 2009-2011 között volt, egy kisvárosban, aztán egy másik osztálytársnőnk érettségi előtt szétpletykálta a kisvárosban.....
2022. júl. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
42%

Egyébként járok pridera, és járni is fogok, és melyek azok azonos jogok amiről beszélsz? Svájcban és Írországban két eléggé vallásos és konzervatív nemzetről beszélünk, ők mindketten népszavazáson döntöttek úgy, az ír társadalom nagyrésze, hogy azonos neműekre kiterjesztik a polgári házasság intézményét..


Addig nálunk ostoba és súlyosan diszkriminatív álproblémákról népszavaztunk, de arról nem, hogy Fidesz által gránitszilárdságúnak mondott alaptörvényt, népszavazás útján jóvá hagyjuk... Lengyelországban mikor leváltották a posztkommunista alkotmányt, meg az ideiglenes kis alkotmányt, akkor ott népszavazással hagyták jóvá 1997-ben az alkotmányt.... de PAKS II.-ről se szavazhattunk.. például...

2022. júl. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 Jeffrey Spender ***** válasza:

# 28 - 29


Elterelődik a kérdés, Ukrajnáról volt szó, Miért nem kérvényezel Ukrán állampolgárságot, ha ennyire szidod Magyarországot ?

2022. júl. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!