Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy az ukránok szerint a honvédség hamarosan bevonulhat Kárpátalja területére?

Figyelt kérdés

Ukrán politikusok attól rettegnek hogy a magyar honvédség visszaveszi kárpátalját,és felszabadítja a ruszin és magyar népet az ukrán elnyomás alól.



[link]



Mi a véleményetek?



2022. júl. 16. 09:13
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
57%
Ja Magyarországon csak fejjel bológató Orbánista lehetek és nem lehetek másképpen gondolkodó? Tudod híres Rosa Luxemburg mondás: A szabadság mindig a másképpen gondolkodók szabadsága....
2022. júl. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 Jeffrey Spender ***** válasza:

#31


Én Orbánékat is szívből megvetem, de ugyanakkor a Hoholokat és az LMBTQWERTY-eket sem kedvelem.

2022. júl. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
100%

29#

Költözz ki,ha nem tetszik.

Szabad utazási lehetőségek vannak európaszerte!

A tö.öm van tele a folyamatos ajvékolással!Ez nem jó meg az nwm jó!Kevés a mecset,nincs elég minaret meg muszlim ábecé,zsidó szórakozóhely.Kevés a botlókő.

Több lmbtq kell az iskolába meg a köztereken.

Hat menjetek oda ahol ez mind megadatott!!

Majd ha nekem se tetszik valami,amin nem tudom túltenni magamat,akkor én is azt az egyszerű elvet jövetem,hogy megyek oda,ahol megfelelnek a körülmények.


Egyszerűen nem fogjatok fel hogy van a társadalomnak egy természetes mozgása,van egy bizonyos út,amit be kell jarnia .

Nem megerőszakolva,siettetve,mesterségesen manipulálva.Mert az ilyesmik mindig ellenreakciókba torkollanak.Nyomatjátok itt ezt a temát erőszakosan,tukmálva az emberekre.Akik persze természetesen nem szeretik az erőszakot meg kényszert.És minnél erőteljesebben nyomultok,annál nagyobb lesz az ellenreakció.

De nem!!Titeket ez nem érdekel!!Ti akkor is azzal jöttök,hogy nem befogadóak az emberek!!Nem a ti hibátok hanem a többi 80%ék a hülye,a maradi,a náci,a rasszista az elutasító stb..

2022. júl. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
42%

Ja mindig ez volt, most kussoljatok, mert ilyen olyan ügy fontosabb dolgokat élveznek....


Például mikor mindenkinek meg kellett volna adni az általános választójogot, vagy a nőkre kiterjeszteni a jogokat.

Vagy amikor emberhez méltó lakhatást kellett volna biztosítani, és nem szoba-konyhás kén utca és illatos úti dzsumbuj telepeket kellett volna létrehozni, de nem ám...


Amikor az orvosok és tanárok,tanítók, szociális szférában dolgozók béremelést követelnek, stb akkor is ezzel intitek le őket...


Hát nem....

2022. júl. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 Jeffrey Spender ***** válasza:

#29 / 34


Ukrajnában hogy menne a Pride-olás, milyen szemmel néznék a helyi szélsőjobbosok ? :)

2022. júl. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
100%

35#

Pff..

Hat szerintem minimum lángszóró meg golyózápor mellett néznék.

2022. júl. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
57%

Volt párszor Ukrajnában pride, nálunk az első igazi pride felvonulás 1997-ben volt, ami igazán gyors menet volt, pedig senki se tudta, hogy kik ezek az emberek.... aztán 2007-ben volt az első balhé mikor első embereket támadtak meg, meg utána meleg szaunákat molotov koktélokkal dobáltak meg, nem mellesleg, 2013-ban az én első pride felvonulásom egy ismerősömet támadták meg ap prideos polója miatt, vasútállomásra ki kísérte egy ismerős hölgyet és konkrétan leszakították róla a pólóját...


Ha már promiszkuitásról beszéltél Spencerkém, akkor te a bordélyházakat is melyek illegálisan működnek, vagy a prostik magánházait, ahová jobb esetben felhívják ügyfeleiket, azt is megdobálnád, mint bűnös kéjbarlangot vagy a peep showot és sztriptíz bárokat is? Sajnos a heterók se hűségesebbek, az én szüleim 31 évig voltak együtt, majdnem... vagyis 32 ha a megismerkedést vesszük, de az a lényeg, hogy hűségesek voltak egymáshoz, legalább is én úgy gondolom, de sokan az ő generációjukból, elváltak, vagyis nem gondolom, hanem tudom... és hidd el a legtöbb ember különösen igaz Hajdúságra ahol én felnőttem és ahol volt UFO érzetem... vagyis kivülállónak éreztem, és nem csak a melegségem miatt, hanem a történelmi és családi származásom miatt is, és kiderült, jobban megismerve pár személyt, szintén elégedetlenek voltak, annak ellenére, hogy letettek pár dolgot az asztalra, helyben, szintén elvágyódtak... pedig idősebbek nálam...

2022. júl. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 Jeffrey Spender ***** válasza:

Ukrajna a téma és miért offolódik szét a melegeskedéssel ?


Ukrajnában a szélsőjobbosok 2014 folyományaként nőttek ki, azelőtt egy átlagos korrupt Poszt-Szovjet szerencsétlenség volt, átlagos békés élettel.

2022. júl. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
57%

Jeffrey Spencer, ha olyan nagy szélsőjobbos lenne Ukrajna, akkor hogy lehet, hogy az elnökük egy zsidó és nem egy ukrán ortodox vallású valaki? itt bukik meg...


Amúgy Krím-félszigeten, például 1944-ben nácikkal való együttműködéssel vádolta meg Sztálin az ott élő krími tatárokat, és egészen 1989-ig száműzetésben éltek Közép-Ázisában, míg mások a Hruscsovi enyhüléssel, akiket szintén deportáltak pl Csecsenek és Kalmükök hazatérhettek...


1989 után miután haza tértek, nem az ukránok akadályozták abban, hogy a félszigetre betegyék a lábukat újra, kb 200.000 emberről beszélünk, hanem az ott élő oroszok és különösen az orosz nacionalisták... sőt, a földkárpótlást címén se kapták vissza a korábbi mezőgazdasági földjeiket, csak pár rossz minőségű földet kaptak vissza...


2014-ben számos tatár elmenekült a félszigetről, miután az oroszok elfoglalták a szigetet és az Orosz Föderáció részévé tették újra...

2022. júl. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 Jeffrey Spender ***** válasza:

#39


A Szélsőjobb az nem automatikus Hitlerimádatot jelent, bár olyanok is vannak, hanem a saját nemzet irányába történő ultranacionalizmust. D


Egy Szerb nacionalista / szélsőjobbos a Horvátokat / Bosnyákokat fogja gyűlölni. Egy Román nacionalista / szélsőjobbos a Bolgárokat / Magyarokat / nem tudom még kiket, és így tovább.


A Hungaristák meg Szálasi hívek, önálló ideológiát kreált, nem pedig szolgai Hitlerista.


Az Orosz szélsőjobbosok nehezen értelmezhető dolog. Az Oroszok az Ukránokat és a Fehéroroszokat testvérnépnek tekintik, viszont a Kaukázusiakat meg más radikalizálható Ázsiai népelemeket nem kedvelik.


Az Ukránoknak 2014 előtt nem volt bajuk az Oroszokkal. De az újonnan kisarjadt Ukrán nacionalistáknak két ellenségük van: az Oroszok, és a Magyarok. Az Oroszok elleni törvénykezéssel az a probléma, hogy effektíve az Orosz és Ukrán ugyanaz a nyelv, egyeznek a szavak, 1 - 1 betű különbözik, de legyintenek rá, és nagyon ritkán 1 - 1 szó, a lakosság 60 %-a minimum ezt a "keveréknyelvet" vagy nyelvjárást beszéli, és a maradék meg tiszta Oroszt is. Tehát a nyelvtörvényeik, amik az Oroszokkal akarnak kicseszni, célt tévesztenek, helyettük a Magyarok ellen vannak, de bennük semmi értelem nincs.


Az ilyen szélsőjobbosok a focidrukkerekből, kocsmatörténészekből, huligánokból és hasonló idiótákból álló keménymag, ami kap állami felkarolást, mint Ukrajnában, vagy elfojtják csírájában, mint Magyarországon, mint az ilyen Bácsfi Diánákat és társait.

2022. júl. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!