Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Nyugat illetve a nyugati...

A Nyugat illetve a nyugati (vad) kapitalizmus megbukott? Vajon tényleg a BRICS országokban van a jövő?

Figyelt kérdés

2022. júl. 19. 11:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Nyugaton nem vadkapitalizmus van, hanem egy szociális, jóléti rendszer. Úgyhogy a kérdésed egy értelmetlen hülyeség.
2022. júl. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Az IC országokban tényleg nagy jövö van a BRSek csak társutasok.
2022. júl. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Na, már megint megbuktak. Bár mi buknánk úgy, ahogyan ők.
2022. júl. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

De jó hogy egy qrva kérdést nem lehet fel tenni mert rögtön itt vannak a gyökér trollok és rögtön szemelyeskednek... És mikor kifakadok engem bsztatnak hogy de bunkó vagyok...

Másrészt a bukás nem azt jelenti hogy egyik napról a másikra... Lehet az 50-100 év is mire a nyugat elveszíti a mai politikai, gazdasági erejét. Ami szerintem egyértelmű hogy csökken, csak most kezdődik azért nem olyan látványos. Megint más részt, nem vagyok sem fideszes sem rossz párti... Európa, nem európai Unió parti mert az megint más, a rendszer rossz és reformalni kell... Szóval Európa, Közép Európa, és magyar parti stb stb

2022. júl. 19. 12:37
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
6. De már 100 éve is az volt a mantra a komcsiknál, hogy a nyugat 100 év múlva elbukik.
2022. júl. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Természetesen ha az EU és a nyugat európai országok változtatnak, meg persze mi is és a volt szoci országok is az euban össze fognak és nem USA orosz kínai érdekeket kell nézik hanem a sajatunkat akkor lehet változtatni....

Attól függetlenül hogy fel tettem egy kérdést nem azt jelenti hogy én most fideszes vagyok vagy orosz párti, csak fel tettem egy kérdést, adatokra és véleményekre voltam kíváncsi... És ehelyett vér pistikèk kommentelnek... Nem is értem a Gyk moderátorait hogy ezeket miért nem bannolják, nem lehet egy kérdést sem fel tenni bármilyen témában hogy trollok vagy ilyen a fától nem látják az erdőt vér pistikèk ne jelenjenek meg.

2022. júl. 19. 12:45
 7/16 A kérdező kommentje:
Persze de az a száz év eltelt, és azok komcsik voltak... Most mi a helyzet?!
2022. júl. 19. 12:46
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Itt te vagy egyetlen vérpistike, f-szfej, aki huszonévesen a szobafestő végzettségével a boros imre, bogár lászló, nógrádi györgy-féle retardjobber konteós kókler propagandisták hülyeségei alapján értelmezed a világot, és hisztizni kezdesz, ha esetleg valaki elküld melegebb éghajlatra, mert nem kíváncsi az szefós ostobaságokra.
2022. júl. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%

A válasz tömören nem. Ha bővebben érdekel olvad el:

[link]

2022. júl. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
96%
Szeretnék úgy bebukni mint ők. :(
2022. júl. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!