Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mikor indulhat el a gázszállít...

Mikor indulhat el a gázszállítás az Északi-Áramlat 2-n ?

Figyelt kérdés

2022. aug. 4. 10:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Teljesen abszurdnak érzem a németek álláspontját ezzel kapcsolatban. Elküldik Schrödert Putyinhoz több gázért kuncsorogni, azok meg feldobnak egy kompromisszumot hogy küldenének többet csak éppen a Nord Stream2-n, ami ugyebár egy 100% müködőképes vezeték vadiúj turbinákkal.

Erre Scholz ma visszaüti a labdát hogy neki csak a régi vezetéken jó a gáz, hát nooormális ez?

2022. aug. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Érdekes tél lesz az biztos, de szerintem túllihegik, senki nem fog megfagyni, annyi a baj hogy nagyobb rezsiköltségek lesznek.
2022. aug. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

#12

Ahogy olvastam, a német kormány nem is annyira a lakosságot félti a hidegtől (őket majd megvédi a rezsiháló), hanem az ipart a leállásoktól amit a gázhiány vagy akár áramhiány okozhat. Már így is bekopogtatott a recesszió, de egy komolyabb leállási hullám kiütheti a gazdaságot.

2022. aug. 5. 08:15
 14/21 anonim ***** válasza:
recesszió.... hallottam már, tisztázzuk, mit jelent?
2022. aug. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

#14

Wikipédia a barátod :-D

2022. aug. 5. 09:15
 16/21 anonim ***** válasza:
Értem, szóval nem tudod :)
2022. aug. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nyílván nem érted, ha ilyen stílusban írogatsz. De ha van valami érdemi közölnivalód, bökd ki, mert ha tovább offolsz, akkor azt mindjárt kimoderálják.
2022. aug. 5. 09:23
 18/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen stílusról beszélsz, szerintem inkább a te stílusodon lenne mit moderálni ha így folytatod. Csak érdekelt mi a recesszió, ugyanis sokak felől hallom. Szerintem sokan dobálóznak ezekkel a kifejezéssel és azt sem tudják mi az. Ha tudnád dióhéjban leírnád. De hagyjuk szerintem. Már leírtam a véleményem. Magas rezsi lesz, erre kell készülni.
2022. aug. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ja és nem offoltam.
2022. aug. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Mikor indulhat el a gázszállítás az Északi-Áramlat 2-n ?


Már nem fog.

2022. aug. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!