Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mindenütt drágult az üzemanyag?

Mindenütt drágult az üzemanyag?

Figyelt kérdés
A világon mindenütt 100%-al drágultak az üzemanyagok, vagy csak Európában? Mi ennek a drágulásnak a valódi oka? Van még viszonylag könnyen kibányászható kőolaj és földgáz a Föld belsejében?

2022. aug. 8. 07:04
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
0%

29#


Attól, mert neked tetszik, attól még kommunista intézkedés.Ugyanis, olyanokkal akarod megfizettetni mások buszozgatását, vonatozgatását, akik nem veszik igénybe.

2022. aug. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%

#31 a kommunista intézkedés pl a "rezsicsökkentés", hatósági árak, CSOK, gyerekkedvezmények, amit olyanokkal akarsz megfizettetni akiknek nincs köze hozzájuk.


Tömegközlekedés ingyenessé tétele megtakarítás, import csökkentést célozza, és a hatékonyság növelését

2022. aug. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
0%

32.


Megakarod ideologizálni,hogy több erősen baloldali intézkedés közül van "jó kommunista" meg "rossz kommunista"?


Az autós közlekedés pedig a kereskedelmi forgalmat, szolgáltatószektor forgalmát pörgeti.Növeli a GDP-t, bővíti a gazdaságot.

2022. aug. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Az olaj hordónkénti ára visszazuhant az orosz ukrán háború kezdetkorira, úgyhogy várható, hogy az üzemanyagtöltő állomásokon is jelentkezik az árak normalizálódása. Hacsak nem az történik, hogy a nagy cégek már megint hasznot akarnak húzni egy krízisből ami a kis embereket tönkreteszi. Remélem nem így lesz, ha tisztességesek akkor heteken belül Vissza kellene állnia a normál áraknak.
2022. aug. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
77%

"Ugyanis, olyanokkal akarod megfizettetni mások buszozgatását, vonatozgatását, akik nem veszik igénybe."


Ezt adózásnak hívják.


Én életemben eddig még egyszer sem vettem igénybe például a rendőrség szolgáltatásait, mégis fizetem. Ahogy autóm sincsen, mégis az én adómból tartják fenn az úthálózatot. Közmédiát sem nézek, az is az én pénzemből megy. Nem Baranya-megyében élek, mégis az én pénzemet költik a régió felzárkóztatására.


Ha minden adó által finanszírozott dolog kommunista, akkor nyugodtan fizess a rendőrségnek védelmi pénzt, fizess minden egyes megtett kilométerért az utakon, fizess azért, hogy tiszta levegőt lélegezhess be, fizess többszörös árakat az élelmiszerért, fizess a katonaságnak, hogy téged is védjenek meg, fizess a parkokba való belépésért, stb

2022. aug. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

A dragulas oka a nagy budos kapzsisag meg hogy mi birkakent turjuk.

[link]

2022. aug. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
0%

35#


A tömegközlekedés egy állami szolgáltatás.Nem alapvető jog.

Az egyetem is állami szolgáltatás, nem kötelező igénybe venni.

A rendőrség, katonaság,mentő pedig alapvető esszenciális szükséglet.Van különbség.


A kérdésed másik részével kapcsolatban, az autót használók bőven megfizetik az infrastruktúrát.Az üzemanyagok fele adó, elvileg ez menne az infra fejlesztésre.


A tömegközlekedést használók viszont csak az államilag dotált jegyárat fizetik és ti még azt sem akarnátok velük megfizettetni.

2022. aug. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdésed másik részével kapcsolatban, az autót használók bőven megfizetik az infrastruktúrát.Az üzemanyagok fele adó, elvileg ez menne az infra fejlesztésre."


Dehogy fizetik. Az égadta világon sehol nincs olyan ország, ahol az autózás nem veszteséges az államnak. A közvetett hatásokról, például a több ezer balesetben elhunyt vagy rokkant polgártársaid életének elvételéről vagy tönkretételéről nem is beszélve, és még az autók által kibocsátott károsanyagok negatív hatásait sem számoltuk. Ezek mind pénzben mérhetőek.

2022. aug. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!