Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az LMBTQ mozgalomnak mi a...

Az LMBTQ mozgalomnak mi a véleménye a gyerekeket utcán rúdtáncoltató emberekről?

Figyelt kérdés

2022. aug. 8. 17:16
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
82%
Nem esett le a kommentem lényege, mi? 😂
2022. aug. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
20%
Arra kíváncsi lennék, mit szólnának a nagyon toleráns emberek, ha egy kislány rúdtáncolna felnőtt férfiaknak.
2022. aug. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 Dzsonszi ***** válasza:
16%

https://www.youtube.com/watch?v=hgq7MNasA9Q&ab_channel=Desmo..

Szerintük ez teljesen rendben van. De ha meg ezek után azt mondom, hogy ezek gusztustalan hányadékok, akkor én leszek a homofób.

2022. aug. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 Drakula ***** válasza:
13%

"Ugy bírom hogy ilyenkor jöttök a gyerekek jogaival. Bezzeg mikor egy nemzethy kheresztheny hetero családban apuka v. anyuka veri a gyerekét, vagy éhezteti akkor kussoltok. Álszent, képmutató bagázs vagytok."

Oké lépjünk túl azon hogy totális általánositás, az állitásod és térjünk rá "érved" hibás mivoltára.

Ez tipikus olyan mint amikor a fidesz rámutat hogy az ellenzék béna, igy a saját hibájukkal nem is foglalkoznak.


Most komolyan elnézhető egy ilyesmi

: [link]


arra hivatkozva hogy a másik oldal tagjai más bűnöket néznek el?

2022. aug. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
38%
#25: Már nem azért, de a konzervatívok mikor nézték el, hogy a szülők verik a gyereket? Épp úgy bűncselekménynek tartjuk, mint bárki más. Ellenben a liberálisok elnézik a rúdtáncoló kisgyereket, az szerintük nem probléma. Ez a különbség. Tehát verni nem szabad a gyereket, megrontani szabad. Legalábbis a liberálisok szerint.
2022. aug. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
86%
#20 Már pedig hiába félted te őket a homóktól. Mivel a gyerekmolesztálások nagy részét hetero férfiak követik el kislányok ellen. Ergo a hetero férfiaktól nagyobb okod lenne félteni őket.
2022. aug. 9. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
35%

"rúdtánc nem szexuális tánc."


Mi lesz a következő?

A bőrszerkó nem szexuális segédeszköz, hanem csak egy ruhadarab?

Igaza van a 18-nak, játszod itt a hülyét.

Közben meg pedofil meleg vagy, jelentem is az NNI-nek, hogy nézzenek szét nálad.

2022. aug. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim válasza:
65%
Az a rúdtánc az egy lepörgés volt és ha nem lett volna olyan ruhában senki le se sz@rta volna, vagy egy olyan helyen. A másiknál pedig egy progi előadóról van szó, a leírásban ott van a videó alatt.
2022. aug. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
68%

Tudom, hogy ez a legtöbb magadfajtának nem érv, de ez egyetlen egy eset, amikor valami hülyeséget csinálnak melegek, vagy egyéb nem cisz-heteró emberek. Természetesen történnek ilyenek, de baromság emiatt a teljes közösséget lenézni.

Heterók is tesznek hülyeségeket, rengeteg heteró molesztál gyerekeket, mégsem nézem le az összes heterót.

Emberek vagyunk mi is, köztünk is vannak jók és rosszak is, ez szexuális irányultságtól, vagy nemi identitástól teljesen független.

2022. aug. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 Drakula ***** válasza:
71%

A kérdező a mozgalomrol beszélt nem a közösségről.

Szerintem is hülyeség lenne a melegeket ilyenek miatt lenézni.

2022. aug. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!