Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az LMBTQ mozgalomnak mi a...

Az LMBTQ mozgalomnak mi a véleménye a gyerekeket utcán rúdtáncoltató emberekről?

Figyelt kérdés

2022. aug. 8. 17:16
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
76%
#50 de miért? El tudod mondani szavakkal?
2022. dec. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
0%
Leirtam, ha annyibol nem ertetted meg az mar nem az en bajom
2022. dec. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
62%
Pedig nem sikerült. Csak hisztizel hogy más emberek milyen ruhát hordanak, miközben néhány darab textilről van szó. Azoknak meg semmi közük a nemi szerepekhez. Vagy téged a nadrágod határoz meg? anélkül nem lennél férfi?
2022. dec. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
0%

No vagyok cicam, szoval ez se talalt

Ha nem fogtad fel amit leirtam arrol hogy egy normalis tarsadalomba kellenek a szabalyok, es csak annyi jutott el a kis agyacskadig hogy hisztizek a ruhadarabon, akkor ne haragudj de nem vagy azon a szinvonalon ertelmileg hogy lehessen veled errol a temarol ertelmesen beszelgetni. Minden valaszodban csak nekem ugrasz, tamadsz, szemelyeskedsz. Talan mert legbelul te is erzed hogy hulyesegeket beszelsz, es azt hiszed azzal meg tudsz gyozni ha eroszakos vagy.

Sajnalom hogy igy elragadtak az erzelmeid es alkalmatlan voltal egy normalis ervelesre es vitara, tovabbi szep napot kivanok!

2022. dec. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:

#54 egy rendkívül egyszerű kérdést tettem fel. Hogy indokold, amit mondasz. Nem sikerült. És most ezen hisztizel. A ruhadaraboknak nincs nemük. Ha nők vesznek fel nadrágot, nem lesz belőlük férfi, ha férfiak vesznek fel szoknyát, nem lesz belőlük nő. Vagy ha mégis, ott más baj van, nem az adott ruha alakítja a nemi identitást semmilyen életkorban.

Amúgy azt kérdeztem, hogy miért volt véleményed szerint felesleges és hülyeség a nők körében elterjednie a nadrág viselése, de ezt sem sikerült megválaszolni.

Én nem becsmérelnék és sértegetnék senkit az értelmi szintjével, ha két ilyen végtelenül egyszerű kérdésre se lennék képes válaszolni. Peace

2022. dec. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
Ja, és más kérdés alatt ugyanilyen stílusban ugyanígy másfél pipával már férfi voltál, szóval lehet hogy ma szoknya van rajtad, és akkor már nő is lettél? 🤔
2022. dec. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
0%

Az nem en voltam, ezek szerint van meg normalis gondolkozasu ember ezen az oldalon.


"Ha nők vesznek fel nadrágot, nem lesz belőlük férfi, ha férfiak vesznek fel szoknyát, nem lesz belőlük nő." Es en hol irtam hogy igen? 😂 annyit irtam, hogy nem az a normalis es a termeszetes, akinek nokent nincs igenye noiesnek, vagy ferfikent ferfiasnak lenni. Mert aki biologiailag "jol sikerult", annal osztonosen jon. Ezen meg lehet sertodni, attol meg igaz marad. Gondolkozz, rad fer.

2022. dec. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:

#57 aha, persze, csak tök ugyanolyan az írásképetek, ugyanazt a baromságot ismételgetitek folyamatosan és ugyanúgy képtelenek vagytok alátámasztani a saját állításaitokat. Oké. Ahogy gondolod.

Nem, nem, az 50-es kommentedben írod: “Nyilvan nem, de attol meg felesleges volt” felesleges? Én ezt kérdeztem, hogy miért? És miért nyilván? Talán valami objektív tényről beszélünk, vagy a te személyes véleményedről? Tudod, kb 5 éves korra a gyerekek a kettőt meg tudják különböztetni. Tehát miért volt felesleges? Igazából nagyon is praktikus volt, mivel az első világháborúban a férfiak a fronton harcoltak és nem voltak dolgozók a gyárakban, akik előállították volna a szükséges eszközöket, amiket kivittek volna a frontokra. Ezért kellett a nőknek munkába állni, és ezt könnyebb volt nem szoknyában megtenni. Ez utána divat hullámot indított el, és a kényelem, praktika, és személyes preferenciák, és divat miatt ma is mindennapos használatban van. Tehát miben felesleges? Vagy hogy lenne nőietlen? Diána hercegnő, Katalin hercegné, Marilyn Monroe, stb a legnagyobb divat- és nő ideálok (többek között) szintén rendszeresen viseltek/viselnek nadrágot? Mondanád rájuk, hogy nem nőiesek? Vagy hogy “nem sikerültek jól biológiailag”? Wtf?

2022. dec. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
#59 tehát továbbra sem tudod megválaszolni, hogy “miért volt felesleges nőknek a nadrág”? 😂 annyira bírom hogy ha nincs egy darab érv, akkor jön a személyeskedés. Szánalom.
2022. dec. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
0%
Inkabb az a szanalom, hogy toroltetitek a hozzaszolasom mert magatokra ismertek benne🤪 ti kis tokos menyasszonyok
2022. dec. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!