Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Franciaország mennyire jóléti...

Franciaország mennyire jóléti ország? Mik a jóléti jellegzetességei, milyen a többi országhoz képest? Miben kiemelkedő és miben gyenge, mármint az életminőség.

Figyelt kérdés

Tehát a kérdés adott: Franciaország élhetőségének teljes elemzése.

Javaslom összehasonlítási példáknak Angliát, Németországot, Ausztriát, Hollandiát és a Skandináv országokat. Ha valaki nagyon profi ebben, akkor az USA-val is összevetheti pros-cons alapon.



2022. aug. 26. 01:54
1 2
 1/12 simad ***** válasza:
82%
Hasonló németországhoz, csak finomabb a csupaszcsigájuk.
2022. aug. 26. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 simad ***** válasza:
0%
Skandináv országokhoz ne hasonlítsd xd dániában 3k eu a minimálbér.
2022. aug. 26. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
Tele van arabbal és négerrel. Gyakran tüntetnek meg sztrájkolnak. Ez az ország áll legközelebb a belső összeomláshoz - versenyben Svédországgal.
2022. aug. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 MDaniel98 ***** válasza:
Hát az biztos, hogy sok a segély, de kb. ennyi 100
2022. aug. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 MDaniel98 ***** válasza:
76%
Inkább a skandináv országokban élnék mint ott mondjuk.
2022. aug. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%

3-as miért lett lepontozva?

Tényleg tele van arabbal és négerrel. Szétcseszte már fullra a bevándorlás. Akik diszlájkolták, azok jártak már feanciaországban, vagy csak a paneljükből úgy tűnt helyesnek, ha lepontozzák?

2022. aug. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%
6-os vagyok. Mert én jártam, és saját szememmel láttam. Vidéken nem tudom mi a helyzet, városokat szoktam csak látogatni külföldön.
2022. aug. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ezt aztán a precíz összehasonlítás bravó. Sok volt a szakértői válasz.
2022. aug. 26. 18:29
 9/12 franciasrac ***** válasza:
48%
7) Vidéken még nincsenek meg. Városban ugye sok a bevándorló a külvárosban, de nem azért csökkenti az életminőséget ha nem jársz ezeken a helyeken
2022. aug. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%
Régen is rengeteg volt, francia válogatottban már 98-ban volt vagy 3 néger, a legutóbbi vb-n meg szinte csak néger franciák fociztak. Az ország meg szar. Még Depardieu is elmenekült inkább Putyinhoz. Párizs meg veszélyes.
2022. aug. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!