Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért ukrán ellenes a szomszédom?

Miért ukrán ellenes a szomszédom?

Figyelt kérdés

6 emeletes társasházban lakom és velem egy emeleten lakik egy 40-es pasi, aki nagyon utálja Ukrajnát!

Köztudottan Fideszes. Napközben sosincs otthon, gondolom dolgozik valahol.

Egyszer a lépcsőházban előttem ment és telefonált, és amit hallottam attól majdnem felfordult a gyomrom. Azt mondta: “ezért dolgozok? Hogy Le kellett tekernem a vízmelegítőt mióta van ez a rezsi ba.szás, csak langyosvízem van! Egyszer éljem meg hogy az oroszok kige.cizik Ukrajnát, akkor visszatekerem a vizet, felbontok egy drága vodkát és olyan forró fürdőt veszek órákig hogy ba….ák meg anyjukat..!”

Idegesnek és letörtnek láttam.

-ilyeneket hallottam! A csúnya szavakat direkt cenzúráztam. Nem bírtam tovább és megszólítottam hogy bocsánat hogy beleszólok de tudja hány ember hallna meg akkor hogy ön fürdőzhessen meg Ukrajna egy áldozat. És ekkor lerakta a telefont és nő létemre majdnem nekemugrott, nem sok választott el attól, és mondta utána hogy kis majom, majd becsapta az ajtót. Féltem és le voltam sokkolódva ilyen elkeseredettség és rosszindulat láttán!

Mikor tényleg az Ukránok az áldozatok! A könnyem hullik gyakran.

Hogy tudnám jobb belátásra bírni a szomszédomat?



2022. szept. 5. 07:08
A kérdező szavazást indított:
Ő egy nagyon gonosz ember
Primitív ember
Sehogy, a szomszédodnak igaza van
26 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%
Mert van esze.
2022. szept. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nekem meg szívem van. Az ártatlan emberek.
2022. szept. 5. 07:15
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Mert értelmes és tájékozott. Amúgy minél tovább szívatják Oroszországot és támogatják az USA-bábállam Ukrajnát, annál tovább fog elhúzódni a háború, és annál több ártatlan ember fog meghalni.
2022. szept. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
32%
Megválaszoltad a kérdésed: fideszes.
2022. szept. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 meszike91 ***** válasza:
23%
Mert moszkovita fideszes
2022. szept. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

Találkoztál már ukránnal a valóságban?


Mert kb ugy viselkedik nagy reszuk ( a fiatalok legalabbis) mintha mi sem tortenne. Vagy a kettosmerce hogy kiposztolnak haborus kepeket a kovetkezo poszt pedig hogy megy a buli meg a jampizás pesten :)

2022. szept. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%
Legalabbis akik itt vannak magyarba vendegmunkaskent
2022. szept. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
Undorító egy népség az ukrán.
2022. szept. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
97%
Amugy a kerdes megfogalmazasa, szohasznalata alapjan bennem eleg eros a gyanu, hogy egy trollal van dolgunk
2022. szept. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
32%

[link]


Hallgasd ezt, kérdező.Bár feltételezem angolul nem tudsz, hiszen a saját anyanyelved sem beszéled rendesen.

2022. szept. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!