Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért ukrán ellenes a szomszédom?

Miért ukrán ellenes a szomszédom?

Figyelt kérdés

6 emeletes társasházban lakom és velem egy emeleten lakik egy 40-es pasi, aki nagyon utálja Ukrajnát!

Köztudottan Fideszes. Napközben sosincs otthon, gondolom dolgozik valahol.

Egyszer a lépcsőházban előttem ment és telefonált, és amit hallottam attól majdnem felfordult a gyomrom. Azt mondta: “ezért dolgozok? Hogy Le kellett tekernem a vízmelegítőt mióta van ez a rezsi ba.szás, csak langyosvízem van! Egyszer éljem meg hogy az oroszok kige.cizik Ukrajnát, akkor visszatekerem a vizet, felbontok egy drága vodkát és olyan forró fürdőt veszek órákig hogy ba….ák meg anyjukat..!”

Idegesnek és letörtnek láttam.

-ilyeneket hallottam! A csúnya szavakat direkt cenzúráztam. Nem bírtam tovább és megszólítottam hogy bocsánat hogy beleszólok de tudja hány ember hallna meg akkor hogy ön fürdőzhessen meg Ukrajna egy áldozat. És ekkor lerakta a telefont és nő létemre majdnem nekemugrott, nem sok választott el attól, és mondta utána hogy kis majom, majd becsapta az ajtót. Féltem és le voltam sokkolódva ilyen elkeseredettség és rosszindulat láttán!

Mikor tényleg az Ukránok az áldozatok! A könnyem hullik gyakran.

Hogy tudnám jobb belátásra bírni a szomszédomat?



2022. szept. 5. 07:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
48%
#10 Miből gondolod, hogy a magyar az anyanyelve?
2022. szept. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#11 Jogos!
2022. szept. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Talán jobban átlátja a szitut, mint például te, igaza van.
2022. szept. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Nyilván frusztrált, hogy egy olyan háború miatt nehezebb a helyzete amihez neki személy szerint vajmi kevés köze van.
2022. szept. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 xp ali ***** válasza:
Lehet velük rossz tapasztalata. Nekem is van. De ettől még nem kívánom nekik azt, ami ott most van. De pl. a lengyelek többsége is utálja őket és van is rá okuk.
2022. okt. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kutass némi történelmet Ukrajnáról! Akkor megérted majd a szomszédodat! Függetlenül attól, hogy fejezi ki magát én megértem! Egy helyi konfliktusból az ostoba nyugati vezetők csináltak egy globális válságot aminek még csak az elején járunk! Lehetett volna tárgyalni és figyelembe venni az oroszokat is, nem pedig provokálni egy atomhatalmat! Egy atomhatalom szomszédjaként nem érdemes anti-oroszországot játszani! Gondolkodj!
2022. okt. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!