Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szimpátia alapján hogyan...

Szimpátia alapján hogyan rangsorolnád a lenti 10 országot?

Figyelt kérdés

Oroszország, Kanada, India, USA, Egyesült Királyság, Franciaország, Kína, Japán, Németország, Olaszország


Nekem a sorrend:

1. USA

2. Kanada

3. Japán

4. Franciaország

5. Németország

6. Egyesült Királyság

7. Olaszország

8. India

9. Kína

10. Oroszország



2022. szept. 6. 15:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

1. USA

2. Egyesült Királyság

3. Japán

4. Kanada

5. Németország

6. Olaszország

7. Franciaország

8. India

9. Oroszország

10. Kína


Ez szigorúan politikailag nézve. Kultúrálisan teljesen más lenne a sorrend.

2022. szept. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

1. Franciaország


2. Olaszország


3. Németország


4. Kanada


5. Japán


6. USA


7. Egyesült Királyság


8. India


9. Oroszország


10. Kína

2022. szept. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
15%

Én suna szempontból rakom össze. Bejártam a világot, és mindenhol sunáztam. Ezért USA csak szimbolikusan marad az első helyen, mert ott mindenféle rassz megtalálható, afrikai, filippínó minden különlegesség a világ minden országából.


Oroszország. Japán. Kína. Franciaország. Németország. Olaszország. UK. Kanada. India.

2022. szept. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
80%

Kik azok az idiotak, akik szerint Oroszorszag all az elsö helyen? A következö kerdesem, miert van az, hogy sokan itt Oroszorszag fele koncentralodnak, es nem a Nyugat fele? 30 evvel ezelött mindenki utalta Magyarorszagon az oroszokat, a Nyugat volt a cel, most meg megfordult a kocka, es legszivesebben sok magyar Oroszorszagban elne, meg oroszul akar tanulni? Micsoda marhasag ez! En meg csak turistakent sem mennek Magyarorszagtol keletebbre fekvö europai orszagokba!


Az eredeti kerdesre a valasz: 1. USA, 2. Nemetorszag, 3. Japan, az utolsok Kina es Oroszorszag

2022. szept. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
81%

"Kik azok az idiotak, akik szerint Oroszorszag all az elsö helyen?"


Azok, akiket jobban elért az ide vonatkozó propaganda, egyúttal némileg hiányos a történelemtudásuk.


Vannak, akik számára a demokrácia jelentése egy kifogás az USA-nak, amivel lerohanhatja a közel-keleti országokat, hogy olajat szerezzen magának. A liberalizmus pedig igazából egy ideologizálása a fasizmusnak, amivel ráderőltetik a b.zikat, migránsokat és pedofilokat. Az Európai Unió pedig arról szól, hogy a nagy nyugati tőkések meggazdagodnak a szegény kelet-európai országokat kizsákmányolva, és a liberalizmusra hivatkozva megfojtják a nemzeti identitásukat, és gyarmatosítják őket.


Szerintük Oroszország az az ország, aki ezzel ellentétes pólust képvisel, és aki rámutat az igazságra. Ők nem bombáznak le random országokat a világ másik felén, nem papolnak demagóg módon rasszizsmusról, miközben a világ gyarmatosítása és az intézményes rabszolgaság a számlájukon szerepel. Nem propagandáznak melegekkel. A vezetőjük egy egyenes, tökös csávó, aki kimondja az igazat, aki képviseli a hazája érdekeit. A nyugati vezetők ezért (nyilván kizárólag ezért) mindig ki akarnak vele cseszni, csak hát valahogy mindig lepattannak róla, mert ő következetes, erős és igaza van, és mindig széttárt karokkal áll, hogy én megmondtam.


Hogy eközben ez az ország amúgy világ életében birodalmi megközelítésű volt, aki amúgy fél Európát és Ázsiát gyarmatosította, és a mai napig úgy gondolkodik a környezetére, mint amire joga van bármilyen eszközzel befolyást gyakorolni? Részletkérdést. Hogy mi is a saját bőrünkön éreztük az orosz igazságosságot, arra már ki emlékszik. Hogy a befolyási szférájában élő országok nem annyira érzik ott jól magukat, és minden eszközzel igyekeznek onnan eljönni? Az csak nyugati propaganda, amit az USA gerjeszt.

2022. szept. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
74%
Köszönöm elözö. Nos mindezekert forditottam hatat Magyarorszagnak, es egy "vàlasztott hazàban" elek, ahol az emberek normalisan gondolkoznak.
2022. szept. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
74%

"ahol az emberek normalisan gondolkoznak."


Oké, én ennyire nem tudom leírni a magyar népet. Kollektíven, többszörösen traumatizált társadalom vagyunk, ami erősen kiszolgáltatottá tesz bennünket a propagandának.

2022. szept. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
74%
Jól ismerem Angliát. Őket előbbre sorolnám.
2022. szept. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

1.Kína

2.Oroszország

3.Japán

4.Fr.

5.Ném.

6.UK

7.Olaszország

8.Kanada

9.India

10.USA

2023. okt. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
13: Ezt ki hiszi el? 14: Az USA a felelős a legtöbb fegyveres konfliktusért.
2023. okt. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!