Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha sorrendbe kellene rakni az...

Ha sorrendbe kellene rakni az előválasztás jelöltjeit, akkor ti hogyan rangsorolnátok?

Figyelt kérdés

Számomra a következő ez lenne:


Messze a legrosszabb - Dorbrev Klára

Majd szorosan utána, aki még mindig iszonyú rossz - Karácsony Gergely

A fenti kettő jelöltet annyira utálom, hogyha puskát nyomnának a fejemhez, akkor már inkább Orbánra vagy Toeoczkaira szavaznék, mint ezekre. Sőt, még Thürmerre vagy a Kutyapárta is inkább.


Ezután jön Fekete-Győr András. Noha őt sem szeretem és nem szavaznék rá, de legalább nem utálom annyira mint gyurcsánynét vagy a zuglói szökevényt.


Majd jóval kevésbé rosszként következik Jakab Péter. Aki még szimpatikus is lenne, ha normálisan viselkedne és nem próbálná imitálni ezt a gyerekes gyurcsányos ballib gágogást.


A legkevésbé rossznak pedig Márki-Zay Péter tűnik.

Ez utóbbi kettőt messze sokkal jobbnak tartom mind az első hármat. Erre a kettőre talán még én is szavaznék.


Ti hogyan rangsorolnátok az 5 jelöltet?



2021. szept. 24. 16:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Én pont ugyanígy.
2021. szept. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%

Karacsonnyal mi a bajotok? Kedves aranyos uriember nem ilyenbol kene tobb???


Nekem o a kedvencem mert nem egy arrogans alak.

2021. szept. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#2


Egy kétszínű sunyi hazug politikus. Mondom ezt úgy, hogy Zuglóban laktam sokáig.

2021. szept. 24. 16:40
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
#2: Karácsony egy teszetosza bárgyúképű idióta egy törpepárttal a háta mögött. Azt sem tudná maga irányítani, hogy melyik WC-t használja.
2021. szept. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem meg MZP kétszínű. Nagyon elő tudja adni magát, de egyre inkább érzem, hogy minden csak nem őszinte. Nálam akkor vágta el magát, amikor előjött Orbán Gáspár homoszexualitásával (miközben szerintem is meleg a srác és utálom az apját, de ez övön aluli húzás volt)
2021. szept. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#4


Pontosan. És ha már a vécéknél tartunk, azt is beharangozta és megígérte, hogy nyilvános vécéket épít majd Zuglóba, hogy ne legyen annyi sz*r az utcán. Ennek ellenére én mindenfelé hányást és ürüléket látok, nyilvános vécéknek nyoma sem, de annál jobban bűzlik az utca a sok csöves ürüléktől. Végül is igaza volt, fog nyilvános vécéket építeni...csak azt kifelejtette mondani, hogy magából Zuglóból csinált egy nyilvános vécét.

És akkor a parkolási mutyizásáról ne is beszéljünk, annyira gerinctelen aljas húzásnak tartottam, hogy még Orbán is példát vehetne tőle.

2021. szept. 24. 16:54
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

Karacsonyra ha mondtok rosszat mit igert es mit nem ez igaz kb mindenkire


Karacsony emberileg egy nagyon szimpatikus uriember nincs poffeszkedo stilusa stb... Ember.

2021. szept. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Szemely szerint nalam mzp-karacsony-jakab-fegyor-dobrev. Teny, hogy karigeri tesze tosza neha a megnyilvanulasaival, de miert kene mindig, hogy nagyon karizmatikus, kemeny kezu legyen egy kormanyfo, ezekbol volt epp eleg az elmult 30 evben, es fax kivan veluk mar. Kovezzetek meg, de ha nem mzp, en szavaznek neki bizalmat. Azert nehez ot megitelni mert nagyon el van lehetetlenitve a kormany altal jelenleg. Ez a szemelyes velemenyem, de tiszteletben tartom masoket is.
2021. szept. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Negyedik mondatod stílusa után nem folytattam. A légáramot sem befolyásoló véleményekkel nem foglalkozunk.
2021. szept. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
34%

Dorbrev Klára=0

Karácsony Gergely=0

Fekete-Győr András=0

Jakab Péter=0

Márki-Zay Péter=0

2021. szept. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!