Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az USA a világ legjobb országa...

Az USA a világ legjobb országa, a következő 200 évben sem fogja egy ország sem leváltani az élről. Egyetértesz?

Figyelt kérdés
Kína, India hiába próbálkoznak, hosszútávon nem nyerhetnek az USA-val szemben. Az oroszokat inkább meg sem említem már, végérvényesen bebizonyították az elmúlt 180 napban, hogy semmire sem jók.

2022. szept. 7. 11:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#10 "Erős központi hatalom (egyszemélyi uralkodó vagy uralkodó csoport) által irányított, földrajzilag kiterjedt és számos országot-népcsoportot összefogó államalakulat."


Mert az USÁban nem a szenátus és az elnök irányítja több ország méretű állam együttes nemzetét, ami számtalan népet foglal magában.

2022. szept. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Ha másként nézzük lassan az látszik, hogy a kapitalista, ipari társadalom szép lassan kivégzi a környezetet, amiben élünk"

A világ kommunista fele is legalább annyira szennyezi a környezetet, mint a kapitalista fele. Csak ott inkább a nemtörődömség, a pocséklás miatt pusztul a környezet. Hallottál már Majakról, Csernobilról, hallottál már arról, hogy Kína több szemetet ereszt a tengerbe és a levegőbe, mint az összes többi ország együttvéve? Egyik sem jobb a másiknál ilyen szempontból, mindkettő ugyanúgy rongálja, pusztítja a környezetet. Ráadásul a kapitalista világban legalább kezdeményezések vannak ilyen-olyan környezetvédelmi dolgokban, a világ kommunista felén még ilyenek sincsenek.

2022. szept. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Nem tudom... a birodalmak általában nem szoktak olyan sokáig fennmaradni, én kétlem, hogy 2222-ben még mindig az USA lenne a number 1.
2022. szept. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!