Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért ennyire népszerűtlen...

Miért ennyire népszerűtlen Károly (mostmár király) herceg?

Figyelt kérdés

Facebookon feldobja a híreket, hogy Károly lett az új király és csak mocskolódó kommenteket látok. (Mondjon le Vilmos javára jobban járunk, erre várt hogy trónra kerüljön, az Anyja ezért élt ilyen sokáig hogy a fia ne örökölte stb.)


Tudom, hogy Dianàval nem bánt szépen, de van esetleg más oka is?


Filmeket, forrásokat is szívesen megnéznék erről.


2022. szept. 9. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
2022. szept. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyors kérdés: milyen nyelvűek azok a kommentek? Mert a magyarok most valmaiért nagoyn mocskolódnak, de amúgy a helyiektől én nem láttam ilyen reakciókat.
2022. szept. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%

Sose volt igazán nagyon népszerű. Vilmos herceg felesége, Kate is népszerűbb nála. Károlynak nincs meg az az erős, karizmatikus és határozott kisugárzása, mint ami az anyjának volt, vagy mint ami Vilmosnak van.

Ráadásul a felesége, Kamilla tett már botrányos megjegyzéseket más királyi családtagokkal kapcsolatban (pl hogy Kate csináltasson apaságot bizonyító DNS tesztet), amire Károly kb semmit sem reagált, II. Erzsébet viszont megmondta neki, hogy fogja vissza magát. Kamillát sokan nem szeretik, és ez beárnyékolja Károly népszerűségét is.


Artól nem is beszélve, hogy eléggé rozoga egészségűnek néz ki, II. Erzsébet sokkal fittebb volt még 90 évesen is. Szerintem is jobb lett volna, ha a jelenlegi igencsak nehéz helyzet miatt az ország feletti uralkodást átengedi Vilmosnak. Őt jobban komolyan is veszik.

2022. szept. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
én ennyit tudok káloly henciről https://www.youtube.com/watch?v=BDNgy42vHBI
2022. szept. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Az egyik cikkben "szatyros karcsinak" nevezték:) Miért is?:)
2022. szept. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%
Anno azért rágtak be rá a Britek, mert beismerte, hogy viszonya volt Diana mellett.
2022. szept. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne magyar kommentek olvass...


6, Dianának is volt, csak ő titkolta. Közben végig tudta, hogy Károlynak megvan Camilla, de kussolt, mert kellett volna a királynéi cím. Aztán berágott, mert Károlynak elege lett és kitáltalt, amikor tudta, hogy már megteheti. Ha élne, egy botrányhős lenne, túl a sokadik pasiján. Míg Károlynak azóta is Camilla van, akit a gyerekei is elfogadtak (Vilmos nyilatkozta egy dokumentumfilmben, hogy gyerekként nem látta olyan boldgnak az apját, mint mióta Camillával élhet együtt).


Amit itt nekünk a blikk tálal, elég messze áll a tényektől.

2022. szept. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MDaniel98 ***** válasza:
53%
5# Mert szatyorban vitte az alapítványának adományozott fontmilliókat.
2022. szept. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!